خفت و خواری را در ماجرای سفر اخیر ترامپ به عراق مشاهده کردیم

جانشین قرارگاه اجتماعی و امنیتی شهید برونسی گفت:دشمن از سال گذشته القاهای زیادی با این منظور انجام می داد که انقلاب اسلامی ۴۰ سالگی خود را نخواهد دید، اما نشانه های خفت و خواری را امروز در دشمن می توانید مشاهده کنید، به طور مثال در ماجرای سفر اخیر ترامپ به عراق دیدیم که بعد از چند هزار میلیارد دلار هزینه در این کشور در طی دوران حضور نیروهای نظامی آمریکا، اینچنین وی با هواپیمایی که چراغ هایش خاموش بود و پنجره هایش بسته، شبانه وارد عراق شد، لذا این موارد حاکی از نشانه های پیروزی انقلاب اسلامی است.

جذابیت زندگی برونسی برای مخاطب خارجی

نسخه فارسی ششصدهزار نسخه در9سال ، نسخه عربی یک میلیون نسخه در یک سال.برای مخاطب بین المللی زندگی عبدالحسین برونسی بسیار حیرت آور و جذاب است.

جنگیدن با ضد انقلاب به روایت شهید برونسی

سیدکاظم حسینی، همرزم شهید برونسی در نقل خاطرات شهید از اولین روزهای اعزام نیرو برای جریان خلق کُرد و کمک به شهر پاوه می‌گوید: چشم‌هایش گریان بود، گفتم چرا گریه می‌کنی؟ گفت می‌ترسم اسمم در نیاید و از توفیق جنگیدن با ضدانقلاب محروم شوم.

شرط شهید برونسی برای طلاق

همسر شهید برونسی می‌گوید: به خاطر جبهه رفتن زیاد او ناراحت بودم؛ رو کرد به مادرم گفت: «من حاضرم که این خونه و اثاث و حتی کت تنم رو بگذارم، برای دختر شما. ولی فقط به یک شرط، که دختر شما باید قولش رو به من بده».

سمفونی «شقایق» برای شهید برونسی

سمفونی «شقایق» با پرداختن به زندگی سردار شهید «عبدالحسین برونسی» از سوی دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به زودی ساخته می‌شود.

رازی که شهید برونسی را فرمانده کرد

آن روز، هر چه به‌اش گفتیم و گفتند مسئولیت گردان عبدالله را قبول کند، فایده‌ای نداشت که‌ نداشت. روز بعد ولی، کاری کرد که همه مات و مبهوت شدند؛ صبح زود ‌رفته بود مقر تیپ و به فرمانده تیپ گفته بود: چیزی را که دیروز گفتید، قبول می‌کنم.

انتشار کتاب خاطرات شهید «عبدالحسین برونسی» به روایت همسرش

کتاب خاطرات سردار شهید «عبدالحسین برونسی» فرمانده تیپ جوادالائمه (ع) استان‌ خراسان به روایت همسر به همت انتشارات روایت فتح منتشر شد.

پدرم كه شهيد شد 10 ساله بودم…

فرزند شهيد عبدالحسين برونسي با بيان اين كه تكريم از شهدا عامل بيداري انسان‌هاست، گفت: شهدا نرفتند تا ما برايشان فاتحه بخوانيم و يادواره بگيريم، شهدا اهداف مقدسي داشتند و راه پرافتخاري را هم برگزيدند، چراكه راه شهدا، راه اباعبدالله الحسين (ع) بود.

چگونگی تائید هویت شهید برونسی + سند

رئیس مرکز تحقیقات ژنیتک انسانی در نامه‌ای به سردار باقرزاده اعلام می‌کند: «انتساب نمونه استخوان به شماره 3376 به شهید عبدالحسین برونسی با صد درصد قطعیت تایید می گردد.»

پس از آشنایی با آقای خامنه‌ای عزیز هدف من عوض شد

آنچه می خوانید حاصل گفتگو با مهدی برونسی، فرزند دوم شهید برونسی پیرامون خصوصیات اخلاقی و رفتاری این شهید بزرگوار و همچنین مسائلی که بعد از بازگشت شهید مطرح شد.