تیر نفاق در کمین قلب انقلاب

تیرماه، ماه یادآوری خاطره سلسله اقدامات تروریستی گروهک منافقان در سال ۶۰ است که بعد از گذشت ۳۴ سال هنوز هم نمی‌توان از تبعات آن چشم پوشی کرد.

ماجرای زیرسیگاری طلای شهید بهشتی

«آقای مروی! اگر از این چراغ هم عبور کنی، دیگر نمی‌شود پشت سرت نماز خواند، زیرا عبور از چراغ قرمز اول گناه صغیره است و اصرار بر آن کبیره و موجب سلب عدالت از افراد می‌شود. ضمن این که من هم از ماشینت پیاده می‌شوم.»

کتاب خاطرات رهبر انقلاب از شهید بهشتی

«به آسمان نگاه کن» دربردارنده خاطرات رهبر معظم انقلاب از شهیدان انقلاب و دفاع مقدس است. بخشی از این کتاب به خاطرات معظم‌له از شهید بهشتی اختصاص دارد.

سخنان رهبر انقلاب پیرامون حادثه هفتم تیر

اگر شهید مظلوم ما و یاران و دوستان و برادران و همکارانش اهل سازش بر سر اصول بودند اگر حاضر می شدند سیاست‌بازانه پا بر روی اصول اعتقادی خودشان بگذارند نه در دوران زندگی آن‌همه مورد شتم و اهانت قرار می گرفتند و نه سرنوشت آنها چنین مرگ فجیعی بود…

عشق رزمنده‌ها و پاسدارها

هر وقت به جمع رزمنده‌ها و پاسدارها می‌آمدند، دورشان را می‌گرفتند و با آن‌ها عکس یادگاری می‌گرفتند. آن‌ها عشق رزمنده‌ها و پاسدارها بودند.

روایت دیدار با شهید بهشتی در صبح هفت تیر

محقق و نویسنده فرزانه حجت‌الاسلام سیدهادی خسروشاهی، منبعی مستند از خاطرات و ناگفته‌ها و اسناد درباره شخصیت‌ها و وقایع انقلاب است. او در این میان، به لحاظ پیشینه ارتباط با شهید آیت‌الله دکتر بهشتی، از ایشان خاطراتی شنیدنی دارد که شمه‌ای از آن را در این گفت و شنود بازگفته است.

رد و بدل کیفهای پول در بیمارستانهای تهران

صبح چهارشنبه جلسه ویژه زیرمیزی پزشکان با حضور روسای بازرسی دانشگاه علوم پزشکی تهران، معاونت انتظامی سازمان نظام پزشکی، علوم پزشکی شهید بهشتی و رئیس تعزیرات حکومتی تهران در ساختمان تعزیرات تهران برگزار شد.

برگزاری کارگاه آموزش ترجمه در شهر کتاب

مرکز فرهنگی شهر کتاب دوره‌ «آموزش ترجمه» را با تدریس علی‌صلح‌جو در 15 جلسه برگزار می‌کند.

آثار شهید بهشتی در حلقه مجازی کتابخوانی

به حول و قوه الهی تصمیم گرفته ایم تا دوره مطالعاتی آثار شهید بهشتی را آغاز نمائیم. مجموعه آثار این شهید بزرگوار، از خصوصیات متعدی برخوردار است اما شاید بتوان روانی و دلپذیری مطالب، جامع نگری و پرهیز از بخشی نگری به دین، صراحت، دقت، نکته سنجی و نیز عدم غفلت از مسایل اجتماعی جوامع اسلامی را از ویژگی های بارز این آثار دانست.

انتشار کتاب سرچشمه درباره شهید بهشتی

کتاب «سرچشمه» در بهار 1393، 120 صفحه، قطع پالتویی، تیراژ 1000 نسخه و قیمت 3000 تومان منتشر شد. دفتر نشر معارف کتابهای «راز درخت سیب» و «امام خمینی(ره) مردی در انتهای افق» را پیش از این، از وی منتشر کرده بود.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.