درگیری با آمریکا در خلیج فارس ادامه دارد

مدتهاست که به آمریکائی ها اعلام کرده ایم که اینجا خلیج فارس است و کسی که می خواهد در این منطقه حضور پیدا کند باید به زبان فارسی صحبت کند از این رو در حال حاضر در تمام ناوهای آمریکائی که در خلیج فارس مستقر است یک نفر مسلط به زبان فارسی حضور دارد.

اقتدار دریایی ایران موضوع امشب ثریا

برنامه ثریا امشب (چهارشنبه) ساعت 23:20 با موضوع اقتدار دریایی به روی آنتن شبکه یک سیما خواهد رفت.

جنگ عراق و ایران جنگ جهانی سوم بود

این روزها که ذائقه بچه من شده موسیقی و نقاشی و فرهنگ بلوتوثی، باید روی این فرهنگ سوار بشوم تا بتوانم برای بچه داستان نادر مهدوی را باز کنم و شما در این رابطه خوب کار کردید، بعد از یک مبارزهِ سه دهه ای بعد از انقلاب، توانستیم داستانِ دروغ پترس هلندی را از توی کتابِ درسی بچه هایمان بیرون بکشیم که نمیدونم سال گذشته که داستان پترس حذف شد، به جایش داستان نادر مهدوی و بیژن گُرد رفت یا نه؟ عملیات استشهادی عباس دوران جایگزین شد؟

مستند «رو در رو با شیطان» +دانلود

مستند رو در رو با شیطان، یکی دیگر از سری مستندهای 3 گانه برنامه ثریا درباره نیروی دریایی کشورمان است که بعد از مستند شکار روباه (دستگیری نیروهای دریایی ) به روی آنتن رفت. این مستند با محوریت چهره های شهدای نبرد دریایی با آمریکا همچون شهید نادر مهدوی و بیژن گرد ساخته شده است.

پخش ناگفته‌های نبرد دریایی با آمریکا +تیزر

برنامه ثريا همزمان با سالروز شهادت شهيد نادر مهدوي و بيژن گرد به ناگفته هاي 6 مرتبه درگيري نيروهاي دريايي کشورمان با آمريکايي ها در خليج فارس مي پردازد.

فیلم: نادر مهدوی کابوس فراموش ناشدنی ناوهای آمریکایی

شهید نادر مهدوی به همراهی اندک همرزمانش، خلیج فارس را تا ماه‌ها برای ناوگان آمریکا و متحدانش ناامن کرد و حیثیت نظامی دولتمردان این کشور را بارها به بازی گرفت و کابوسی فراموش نشدنی برای نظامیان آمریکایی به یادگار گذاشت.

فیلم: شعری که دختر شهید گرد در جشنواره طبس خواند

در مراسم افتتاحیه جشنواره طبس از خانواده شهید بیژن گرد تقدیر شد. همسر و دختر شهید گرد برای شرکت در این مراسم از بوشهر به تهران آمده بودند.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.