روایت ماجرای خواستگاری پدر موشکی

الهام حیدری همسر شهید طهرانی‌مقدم در جمعی صمیمانه و خودمانی خاطرات دوران کودکی، نوجوانی و ازدواجش با شهید حسن طهرانی‌مقدم را روایت کرد و از سبک زندگی روزهای مقاومت و تلاش‌های این سردار شهید سخن گفت.

RQ170 ایرانی پروازی شده است

فرمانده‌ی نیروی هوافضای سپاه گفت: مدل نهایی پهپاد RQ170 ایرانی پروازی شده وبه زودی فیلم‌های پرواز آن برای مردم به نمایش در می‌آید.

عکسی منتشر نشده از ژنرال‌های کوهنورد

تصویری که پیش رو دارید، جمعی از پاسداران انقلاب اسلامی را در حال و هوای کوهنوردی نشان می‌دهد.

ماجرای حرزی که شهید تهرانی‌مقدم با خود نبرد

آیت‌الله لواسانی یکی از علمایی است که شهدا و سرداران زیادی از دوران کودکی‌، نوجوانی و جوانی نزد او تربیت شدند. او چند خاطره کوتاه از شهید تهرانی مقدم روایت می‌کند. چک ۳۰ میلیونی حاج حسن برای کمک به حوزه علمیه خواهران یکی از آن‌هاست.

مستند شهید تهرانی‌مقدم روی آنتن شبکه یک

مستند ۳ قسمتی «فرماندهان» با موضوع شهید حسن تهرانی مقدم با رویکرد خصوصیات و اهداف این شهید بزرگوار از شبکه یک سیما پخش می‌شود.

حضرت آقا یارانی مثل شهید تهرانی مقدم می‌خواهند

زینب تهرانی مقدم دختر شهید تهرانی مقدم گفت: پدرم می‌گفت من می‌توانم مثل خیلی‌های دیگر پشت میزنشین بشوم.دیگران به من احترام گذاشته و عصر هم با عزت و احترام روانه خانه‌ام بکنند. اما می‌روم سراغ کاری که کسی نمی‌تواند انجام دهد.

عکس: شعار دادن به سبک ژنرال

آن روزها، بسیاری این شعارها را با حنجره ی خود فریاد می کردند اما «حاج حسن» با عزم و غیرت خویش، آتش مرگ بر سر دشمنان و متحدان آنان می ریخت.

فردا؛ مراسم بزرگداشت شهید تهرانی‌مقدم

دومین مراسم بزرگداشت شهید طهرانی‌مقدم فردا برگزار می‌شود.

عکس: سجده‌ یک «دانشمند برجسته»

زمان و مکان عکسبرداری مشخص نیست اما به خوبی پیدا است که به دنبال موفقیت آمیز بودن آزمایش، این «دانشمند برجسته» رو به سوی قبله، سر به سجده شکر می‌گذارد.

واکنش‌های مردمی به مستند شهید طهرانی‌مقدم

در قسمتی از مستند در پاسخ به جنگ روانی رسانه‌های صهیونیستی، در حمله به ایران، انیمیشن شبیه سازی پاسخ موشکی ایران به تهدیدات اسراییل به نمایش در آمد که به این مستند جلوه‌ای ویژه بخشیده بود. در خلال پخش این مستند مخاطبین قریب ۶۰۰۰ پیامک سرشار از احساس غرور و امید ارسال نمودند که برنامه ثریا جهت قدردانی از این ابراز احساسات بخش گزیده‌ای از این پیامک‌ها را منتشر می‌نماید.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.