عکس: فرمانده ترابری جهادخودکفایی

شهید سلگی از سال۶۱ به استخدام سپاه درآمد. بخشی از فعالیت‌های عمده او از همان سال‌های جنگ در مهندسی-رزمی سپاه بوده است. در توپخانه سپاه بود که به همراه مهدی نواب با حسن آقای طهرانی مقدم همراه شد و از آنجا دیگر همیشه با هم بودند.

اجرای شاهکار مهندسی رزمی دفاع مقدس

نمایی از پل بعثت در دوران دفاع مقدس به همت مرکز رشد شهید تهرانی مقدم بسیج علمی شاهرود در اجلاسیه شهدا به نمایش درمی‌آید.

ساخت سریال شهید طهرانی‌مقدم

سرپرست بخش تحقیق و نگارش سریال شهید طهرانی‌مقدم از اتمام مراحل پژوهشی این اثر خبر داد.

مستند«خط مقدم»از شبکه دو پخش می‌شود

مستند «خط مقدم» با موضوع شهید طهرانی مقدم امشب از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

گلایه صفوی از زیر سوال بردن فرماندهان‌جنگ

دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا گفت: من از برخی ساده اندیشان که فکر می کنند جنگ همینطور راحت ادارهشد و برخی فرماندهان را زیر سوال می برند، گله دارم.

موشک‌های «اسرائیل‌زن» سپاه را بشناسید

در اواخر دهه 70 و اوایل دهه 80 وقتی پروژه شهاب 3 توسط متخصصین داخلی به صورت کاملاً بومی به ثمر می‌نشیند، یکی از آرزوهای دیرینه‌اش تحقق پیدا می‌کند.

فیلم: زهرای بابا +دانلود

زهرا کوچک ترین دختر حاج حسن است که آنروز پنج ساله بود. زهرا از خاطرات شیرینش با پدر می‌گوید. نقاشی‌هایش همه پر شده از پدر. انشاهایش را هم که می‌خواند پر شده از پدر. حاج حسن می‌گفت: «فقط زهرا»

تیزر: مستند «۷دقیقه تا تل‌آویو»

مستند «7 دقيقه تا تل آويو»، تازه ترين مستند دفاعي مجموعه ثريا مي باشد که همزمان با سومين سالگرد شهادت شهيد تهراني مقدم و سي سالگي صنعت موشکي ايران، چهارشنبه شب (21 آبان) ساعت 19:40 از شبکه اول سيما پخش مي شود.

«کابوس نتانیاهو» نیازمند تحقیق 6 ماهه است

پرویز شیخ طادی کارگردان مجموعه تلویزیونی «کابوس نتانیاهو» معتقد است شهید تهرانی مقدم دانشمند زمان خود بود و فعالیت های زیادی را در زمینه تخصص خود انجام داده است.

آیا روحانی در خصوص شهادت طهرانی‌مقدم افشاگری کرد؟

این شاید اولین بار باشد که یک مقام مسئول در کشور از دست داشتن عوامل بیگانه در شهادت متخصصین موشکی سخن می‌گوید.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.