عکس: سردار جهاد سازندگی لبنان در «بوستان ایران»

تصویری که پیش رو دارید، به سال 1390 در «بوستان ایران» واقع در روستای مرزی «مارون الرأس» در جنوب لبنان به ثبت رسیده است. این عکس، در زمان آماده‌سازی تندیس «حاج احمد متوسلیان» برای نصب در این پارک و در کنار تندیس مزبور برداشته شده است.

كليپي كه حزب الله لبنان براي شهيد شاطري توليد كرد

سردار «حاج حسن شاطری» رئیس هیئت ایرانی و ستاد بازسازی لبنان بدست مزدوران رژیم صهیونیستی بود كه در خارج از ایران به شهادت رسید.

شاطری هیچ‌گاه به فیش حقوقی خود نگاه نکرد

استاد حوزه و دانشگاه با اشاره به اینکه شاطری هیچ‌گاه به فیش حقوقی خود نگاه نکرد ، گفت: گرمی تلاوت قرآن و لبخند همیشگی از ویژگی‌های این شهید بزرگوار بود.

گفت راهی که رفتم برگشتی ندارد

ایشان خیلی به مردم لبنان علاقمند بود و می‌گفت هر چه به این شیعیان خدمت کنیم کم است و عاقبت قسمت شد در همان جا به شهادت برسد، این شهادت مبارکشان باشد.

لقب شهید شاطری در لبنان چه بود؟

فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران با اشاره به علاقه مردم لبنان به شهید حسن شاطری گفت: مردم لبنان به خاطر علاقه‌ای که به این شهید داشتند وی را مهندس حسام خطاب می‌کردند.

جزئیات شهادت سردار شاطری از زبان سفیر ایران در لبنان

رژیم صهیونیستی با استفاده از مزدوران خود حسام خوش نویس را شهید کرد؛ به ویژه اینکه خوش نویس مسئول بازسازی ویرانی های برجای مانده از تجاوز سال 2006 این رژیم به لبنان بود.

برای درهم کوبیدن تاسیسات اسرائیل فقط به چند موشک نیاز است‬

سخنانی که در گذشته گفتم اسرائیل می‌داند که همه آنها جدی است و اگر بخواهم صدایم را بلند کنم اسرائیل می‌فهمد که به این امر نیاز بوده است اما من با تمام آرامش به اسرائیل هشدار می‌دهم که مقاومت در لبنان در برابر هیچ تجاوزی علیه لبنان و یا اراضی لبنانی، هرگز سکوت نخواهد کرد.

گزارش تصویری: شهید حسن شاطری در لبنان

سردار شهید حسن شاطری (مهندس حسام خوشنویس) مسئول ستاد بازسازی ایران در لبنان به شهادت رسید. تصاویر زیر گوشه‌ای از فعالیت‌های این مجاهد شهید در لبنان می‌باشد.

پیکر سردار شهید حسن شاطری تشییع شد

پیکر سردار شهید حسن شاطری صبح امروز با حضور سردار سرلشکر جعفری، سرلشکر قاسم سلیمانی، سردار حسین سلامی و جمعی از فرماندهان و همرزمان و خانواده شهید و همچنین جمع کثیری از مردم تهران تشییع شد.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.