فیلم: «خیابان شهادت»، در مورد شهید فتنه

فیلم مستند «خیایان شهادت» فیلمی در مورد زندگی شهید حسین غلام کبیری از شهدای فتنه ۸۸ است.

فیلم: «خیابان شهادت» درباره شهید غلام کبیری

فیلم «خیابان شهادت» ساخته محمدعلی مردانی که روایتگر سرگذشت زندگی و نحوه شهادت شهید حسین غلام کبیری جوان ۱۸ ساله‌ای‌ست ‌که دراوایل فتنه ۸۸ در سعادت آباد تهران به شهادت رسید. این مستند روایت‌گر مظلومیت بسیجیان شهید سال ۸۸ است که حسین غلام کبیری نیز یکی از آن‌هاست.

حسین مال خدا بود، پر زد و رفت پیش خدا

از دست دادن حسین خیلی برای ما سخت بود، ولی هرجایی که رفتم حرف زدم، هر دعوتی را که قبول کردم، اگر خواستند فیلم بسازند قبول کردم و دیدار با دیگران را در منزلمان روی چشم پذیرفتم به خاطر این بود که همین خون جوان من و شهدای سال88 بود که ریشه‌فتنه را خشکاند. با اینکه حسین من شهید شده، چه در شهر ری، چه در همه جای کشور، هزاران جوان مثل حسین وجود دارند.

والدین شهید غلام‌کبیری به جشنواره عمار آمدند

والدین شهید غلام‌کبیری لحظاتی پیش به مناسبت اکران مستند «خیابان شهادت» در سومین جشنواره فیلم عمار در سینما فلسطین حضور پیدا کردند و با تریبون مستضعفین پیرامون فتنه ۸۸، نهم دی و جشنواره مردمی فیلم عمار به گفت‌وگو نشستند.

پدر بسیجی شهید فتنه: قاتل پسرم را از زندان آزاد کرده‌اند

پدر شهید غلامرضا کبیری در پایان مراسم سالگرد شهادت فرزندش گفت: از مسئولین امر و دیوان عالی کشور خواهشمندم اجازه پایمال شدن خون فرزندم را ندهند چرا که قاتل پسرم پس از دوسال و نيم در حال حاضر از زندان آزاد شده است.

پیام ۷۲ بسیج دانشجویی به مناسبت سالگرد اولین شهید فتنه

فرارسیدن 25 خرداد سالروز شهادت بسیجی شهید مقابله با فتنه 88، حسین غلام کبیری را به امت شهید پرور تبریک و تسلیت عرض نموده و اعلام می‌داریم در راه مقابله با فتنه‌ی خوارج و انحراف معاویه‌های تاریخ تا آخرین قطره خونمان ایستاده ایم

ضرب و شتم خانواده شهيد در دادگاه!

در این هنگام شخص متهم اقدام به فحاشی نسبت به خانواده شهيد می‌کند و پدر وی نیز با حمله به آن‌ها به ضرب و شتم آن‌ها پرداخت که این مسئله با واكنش ماموران يگان انتظامي مجتمع قضايي خاتمه يافت.

بال و پر را به خون بزن ققنوس، آسمان در نظاره‌ات مانده است

در نشست «بايسته‌هاي ادبيات امروز انقلاب اسلامي با نگاهي به فتنه 88 و حماسه 9 دي» كه شب گذشته در تالار مهر حوزه هنري برگزار شد؛ شاعران انقلابي به قرائت سروده‌هاي خود پرداختند.

از نظر آن‌ها گناه او این بود که کشور و انقلابش را دوست داشت

از نظر آن‌ها ایشان یکی گناه سیاسی داشته و آن هم این که کشور و انقلابش را دوست داشته و آدم انقلابی و بسیجی بوده و خوب این از نظر آن‌ها گناه است.

خوشحال باشید که حسین در دانشگاه اصلیش قبول شده است

آقا را که دیدیم دیگه نمی‌دانستیم چه‌کار کنیم. حسین دوست داشت آقا را ببیند. همیشه می‌گفت چرا ما را از طرف بسیج و مدرسه نمی برند آقا را ببینیم. وقتی ایشان را دیدیم، گریه می کردیم. آقا گفتند دخترم خوشحال باشید که حسین دانشگاه اصلیش قبول شده است. دیدار آقا برای ما از همه بهتر بود.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.