۷ دروغ بزرگ فتنه ۸۸

در جریان حوادث پس از انتخابات نیز سران فتنه نیز که خود از سوی مردم طرد شده بودند، احساس می‌کردند با دروغگویی‌های پیاپی می‌توانند تا بار دیگر خود را به یکه تاز عرصه سیاسی کشور تبدیل کنند؛ اما دریغ از این که آن ها با پی گرفتن این شیوه خود را گرفتار خشم ناشی از زدن دست رد مردم بر سینه خود کردند و مسیر نابودی خود را فراهم کردند. دروغ هایی که به طور مستقیم آبرو و حیثیت نظام را زیر سئوال بردند و به صورت مداوم از سوی سران فتنه تکرار می‌شدند. روشی که بی شباهت به روش «گوبلز» وزیر تبلیغات آلمان نازی نبود.

چند میگیری شهید شی؟

در سال 60 برای آشنا شدن شرایط درون زندان و نحوه بازجویی ها گزارشات متعددی میخواندم… وقتی دستگیر شده بودم چون در شرایط خاص و طی درگیری این امر صورت گرفته بود، لذا مدت 4ماه ممنوع الملافات بودم.از آنجا که خانواده ام از چگونگی درگیری و احوالم مطلع نبودند تصور کرده بودند که طی درگیری کشته شده ام… گفت: تو هم یک شهید زنده دیگر! مثل پروین پرتوی و فرشته مصلحی…

افزایش تردیدها درباره قتل ندا آقاسلطان

پس از انتشار فیلم مستند “چگونگی قتل ندا آقا سلطان” تردیدها درباره مرگ وی در فضای سیاسی و اجتماعی کشور به شدت افزایش یافت با انتشار خبر دیدار کاسپین ماکان (نامزد ندا اقاش سلطان به تل آویو) این موضوع رنگ بیشتری از واقعیت به خود گرفت… این در حالی است که جدیدا یک مقام اسبق آمریکا از کمک مالی «صندوق اعانه ملی برای دموکراسی» به جریان سبز خبر داده است.

ویژه‌نامه‌ی حوادث پس از انتخابات «انعکاس» منتشر شد

ویژه نامه ی حوادث پس از انتخابات نشریه ی انعکاس بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی امیرکبیر در 184 صفحه و هفت پرونده و با کیفیت بالا منتشر شد.
همچنین به عنوان ضمیمه‌ی این نشریه، نرم افزار چندرسانه‌ایی درباره حوادث پس از انتخابات از سوی بسیج دانشجویی امیرکبیر منتشر شد.

مير حسين: ديروز 72 نفر زير پاي مردم اعدام شدند!

کميته صيانت از تظاهرات ستاد ما گزارش داده اند که بسياري از افرادي که در تظاهرات بودند اصلا آدم نبودند بلکه عروسک هايي بودند که ساخته اند و لباس تنشان کرده اند و بين جمعيت آورده بودند تا زياد نمايي کنند .

شهید قبل از جنگ!

پروژه 72 تن سازی که چندی است توسط برخی جریانات معلوم الحال که پیشتر سابقه‌ی درازی در پخش دروغ‌های شاخدار داشت، به راه افتاده است، حاوی سوتی‌های زیادی است! در مطلبی دیگر به بخشی از این موارد اشاره شد، اینک به یک نکته شاخدار دیگر اشاره می‌شود:

72 تن سازی! و سوتی‌هایی که پیش می‌آید

احمد كارگر نجاتي در وبلاگ خود با لحني طنز نسبت به اينكه نام وي در كنار كشته‌شدگان حوادث پس از انتخابات آمده اعتراض كرد و با اشاره به ادعاهاي قبلي سايت حزب مشاركت مبني بر دفن شبانه تعدادي جسد بي‌نشان در بهشت زهرا(س) تهران افزود: «چند وقتيه حرف از دفن مخفيانه اجساد ميزدن و من باور نميكردم! اما واقعا اين دفن مخفيانه رو به قدري استادانه انجام دادن كه حتي خود من هم نفهميدم كي دفن شدم. اصلا اونقدر كارشون خوب بلد بودن كه نفهميدم كي كشته شدم…»

يك شهيد قلابي ديگر براي اغتشاشگران

اخيراً به دنبال خودكشي فردي به نام محمد جواد پرنداخ اهل گيلانغرب كرمانشاه و دانشجوي دانشگاه صنعتي اصفهان، پيامك‌هايي با مضمون “شهيد ديگري در راه آزادي ميهن! ” از سوي مراكزي خاص ارسال شده و برخي سايت‌هاي دوم خردادي و همچنين سايت‌هاي معاند نظام همصدا با منافقين به انتشار مطالبي غيرواقعي در اين خصوص پرداخته‌اند.

شهید پونه نیز به لیست شهدای سبز پیوست

پیرو تکمیل کردن لیست 72 شهید سبز، که متاسفانه کارش به کندی پیش می رود، اخبار رسیده حاکی از آن است که «شهید پونه» هم به این لیست پیوست. به بیانیه ای که هم اینک به دستمان رسید توجه کنید:

من “ترانه موسوی” زنده هستم!

ترانه موسوى كه رسانه هاى وابسته به ضد انقلاب و متاسفانه آقایان موسوی و کروبی سعى كردند با انتشار عکس او، جعل خبر مرگ و تجاوز به او در زندان، جار و جنجال تبليغاتى شديدى به پا كنند، زنی 40 ساله است که چند سال است در كانادا زندگى مى كند و از خبر كشته شدن خود به شدت متعجب است!

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.