کلیپ تصویری/خاکی تر از خاک… (صحبت های شهید رجایی و آیت الله مرعشی نجفی پیرامون مسئله کردستان)

سویی آیت الله العظمی و سوی دیگر رئیس جمهور چهارزانو نشسته و حول مهمترین مسائل کشور شورمیکنند، بی تشریفات،آخرش هم آیت الله رئیس جمهور رابه صرف نان وپنیر دعوت میکند.

جمهوری اسلامی ایران، بزرگترین قربانی

جمهوری اسلامی ایران بزرگترین قربانی تروریسم در بین کشور های دیگر است. ۱۷۰۰۰شهید ترور فقط بین سالهای ۱۳۵۸تا ۱۳۹۰سندی بر این حقیقت تاریخی و پایمردی مردم ایران بر اعتقادات خویش است.

اسناد متهمان دفتر نخست‌وزیری+دستخط عامل انفجار

ساعت ۲ و ۴۵ دقیقه بعد از ظهر روز یکشنبه ۸ شهریور ۱۳۶۰، محمدعلی رجایی رئیس‌ جمهوری و محمدجواد باهنر نخست‌وزیر ایران در انفجار دفتر نخست‌وزیری به شهادت رسیدند.

ماجرای تذکر شهید رجایی به عکاسان!

شهید رجایی طبق برنامه ای باید از خبرگزاری جمهوری اسلامی دیدن می کرد. به محض ورود آقای رجایی، عکاسانی که در ساختمان جمهوری اسلامی حضور داشتند بر اساس حرفه ی خود شروع به عکاسی از زوایای مختلف کردند.

«روز هشتم»؛ پرونده‌ای برای رجایی و باهنر

به گزارش تریبون مستضعفین در آستانه‌ی هشتم شهریور سالروز ترور شهیدان رجایی و باهنر، سایت «ایام» مجموعه‌ی محصولات ویژه‌ی این مناسبت را منتشر کرد. در این مجموعه، پوستر، مجموعه‌ی نمایشگاهی، جزوه و بروشور، کلیپ‌های صوتی و تصویری قابل دریافت است. همچنین ویژه‌نامه‌ و نشریه دیواری «روز هشتم» در کیفیت‌ها و اندازه‌های مختلف و سهل‌الوصول، برای […]

مدیران، باهنر و رجایی الگوی خود قرار دهند

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: مدیران کشور شهیدان باهنر و رجایی الگوی خود قرار دهند، با این الگوها، سازمان‌ها و دستگاه‌ها را اداره کنیم و با این الگوها زندگی کنیم و مجاهدت کنیم تا انشاءالله راه نفوذ آمریکا بسته بشود و خط امام کاملا حفظ بشود.

خدامحوری رکن اصلی مدیریت اسلامی است

مدیر مرکز حوزه دانشگاهیان لرستان گفت: خدامحوری رکن اصلی مدیریت اسلامی است.

وبگاه مرکز تخصصی نماز رونمایی شد

وبگاه مرکز تخصصی نماز با عنوان «قنوت» همزمان با روز نهم ربیع‌الاول در حاشیه اجلاس سراسری نماز رونمایی شد.

از جوابیه تند رجایی تا ادبیات خیلی تند روحانی

جناب آقای دکتر روحانی وقتی امام خمینی «ره» در مورد ادبیات تند شهید رجایی رئیس‌جمهور کشورمان در قبال رئیس‌جمهور فرانسه که کشورش را پناه گاهی امن برای بنی‌صدر و مجاهدین کرده بود، شهید رجایی را بشدت توبیخ می‌کند در قبال منتقدین داخلی دلسوز و وفادار به‌نظام، آیا این ادبیات تند و توهین‌آمیز شما به‌عنوان یک مسلمان، روحانی، رئیس‌جمهور اسلامی ایران، عضو مجلس خبرگان را می‌پسندد؟

وقتی رجایی، کِنِدی نمی‌شود

ویژگی مشترک جان اف کندی و محمدعلی رجایی، رؤسای جمهور ایران و آمریکا ترور شدن در زمان تصدی پست ریاست‌جمهوری و مبهم و مشکوک بودن پرونده ترور آنهاست، اما تفاوتی در نگاه سینما به آنها وجود دارد.

اخرین اخبار
پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.