«مشق خون» در سالگرد شهید شهریاری+نماهنگ

در دهمین سالگرد شهادت دکتر مجید شهریاری، دانشمند هسته‌ای، نماهنگ «مشق خون» با خوانندگی حجت اشرف‌زاده دسترس مخاطبان قرار گرفت.

روایت جلیلی از نقش انگلیس در ترور شهید شهریاری

ﺟﺎﻥ ﺳﺎﻭﺭﺯ ﺭﯾﯿﺲ دستگاه ﺍﻃﻼ‌ﻋﺎﺕ ﺧﺎﺭﺟﯽ ﺍﻧﮕﻠﯿﺲ ﭼﻨﺪ ﻫﻔﺘﻪ قبل اﺯ ﺗﺮﻭﺭ ﺷﻬﯿﺪ ﻣﺠﯿﺪ ﺷﻬﺮﯾﺎﺭﯼ ﺑﻪ ﺻﺮﺍﺣﺖ ﺍﻇﻬﺎﺭﺍﺕ ﺧﺎﺻﯽ ﺩﺭ ﻣﻮﺭﺩ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﻋﻤﻠﯿﺎﺕ ﺍﻃﻼ‌ﻋﺎﺗﯽ ﺩﺭ ﺍﯾﺮﺍﻥ ﺑﺮ ﺯﺑﺎﻥ ﺁﻭﺭﺩﻩ بود.

غنی‌سازی ۵ درصد برای دنیا باورکردنی نبود

ماه آینده دو تا خبر خوب در اردیبهشت ان شاء الله خواهیم داشت. اول سامانه پرتو دهی را درآذربایجان شرقی بناب افتتاح خواهیم کرد که یک تحولی است برای تولیدات کشاورزی آن منطقه تا تولیدات کشاورزی از بین نرود بعد تکثیر این سامانه‌های پرتو دهی در جاهای دیگر کشور داریم. یکی هم یک پروژه بسیار ارزشمندی است که ما برای وزارت بهداشت داریم انجام می‌دهیم آنجا هم سانتریفیوژ دارند برای داروسازی و سرم سازی که مشکلاتی داشتند که داریم ان شاء الله آن را هم حل می‌کنیم.

صوت: مشق خون به یاد شهید دکتر شهریاری

شاعر آن میلاد عرفان‌پور و جواد اسلامی است و آهنگسازی آن را احمدعلی راغب بر عهده داشته است. تنظیم مشق خون بر عهده محمدرضا عقیلی بوده است و خواننده این اثر حجت اشرف‌زاده است.

اعطای بورس «شهید شهریاری» به نخبگان

دکتر محمد مهدی طهرانچی در این خصوص اظهار کرد: هشتم آذر ماه، دومین سالگرد شهادت شهید شهریاری است، بنابراین به بنیاد ملی نخبگان پیشنهاد دادیم تا در روز سالروز شهادت این شهید بزرگوار، جایزه و بورسی به یاد این شهید بزرگوار به عنوان یکی از نخبگان کشور و دانشگاه اختصاص دهند.

دکتر مثل مورچه می‌تواند پنج برابر وزن خود را بلند کند!

دکتر [شهید استاد مجید شهریاری] کم‌وزن بود، ولی انرژی زیادی داشت. به شوخی می‌گفتم دکتر مثل مورچه است و می‌تواند پنج برابر وزن خودش را بلند کند. اگر می‌خواستیم جایی را تجهیز کنیم، طوری همکاری می‌کرد که اگر کسی او را می‌دید تصور می‌کرد نیروی خدماتی است.

کدام بخش از C.I.A دانشمندان ایرانی را ترور می‏کند؟

در حالی بخشی از «C.I.A» به اتهام تحقیق در زمینه‏ی ساخت بمب‏اتمی اقدام به ترور دانشمندان ایرانی می‌نمایدکه بخش دیگر همین سازمان تأکید می‌کند، چنین پروژه‏ای اساساً وجود خارجی ندارد. با این اوصاف علت تناقض موجود میان گزارش‏ها و عمل‏کردهای ایالات‏متحده چیست؟

تداوم ترورها؛ ضعف یا اقتدار ایران؟

تشخیص اینکه چه دولت‌هایی از ترور دانشمندان و دست اندر کاران برنامه هسته‌ای ایران سود می‌برند، دشوار نیست اما آیا می‌توان ترور شهید احمدی روشن را آخرین حلقه از ترورهای زنجیره‌ای به شمار آورد؟

پوستر:‌ آغاز سال جدید تحصیلی

سال تحصیلی جدید را با یاد شهدای عرصه علم و اخلاق، شهیدان دکتر مسعود علیمحمدی، دکتر مجید شهریاری و داریوش رضایی‌نژاد آغاز می‌کنیم.

طرح های گرافیکی با موضوع «شهید دکتر شهریاری»

طرح هایی گرافیکی با موضوع «شهید دکتر شهریاری»

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.