نیروهای مسلح کسی را در خود راه نمی‌دهد

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در واکنش به اخباری مبنی بر بازدید از مراکز نظامی در مذاکرات گفت: نیروهای مسلح کسی را در خود راه نمی‌دهد.

مسئولین منتقدین را تخریب نکنند

امام جمعه موقت تهران گفت: وقتی مقام معظم رهبری می‌گویند دولت و ملت همدلی و همزبانی داشته باشند این موضوع در بین مسئولین نیز باید جاری باشد.

شانزدهمین سالگرد شهید صیاد شیرازی

مراسم بزرگداشت شانزدهمین سالگرد شهادت شهید صیاد شیرازی صبح امروز با حضور فرماندهان عالی رتبه نیروهای مسلح و جمعی از مسئولان کشوری آغاز شد.

نخست وزیر اسرائیل تروریست است

برونو کرایسکی صدر اعظم اتریش در مصاحبه ای گفت: رهبران صهیونیست ها که خودشان تروریست بوده و هستند حق ندارند از گفت و گو با مقامات سازمان آزادیبخش فلسطین به این عنوان که آن ها تروریست هستند امتناع نمایند.

حوزه هنری باید وارد خود انتقادی شود

یک پژوهشگر تاریخ معاصر گفت: به نظر می‌رسد حوزه هنری ابتدا باید وارد یک جریان خود انتقادی شود و فراز و فرودش در عرصه سینما را واکاوی کند. چنین جسارتی از حوزه سراغ و انتظار است.

داعش وارد خط قرمزماشودمنهدم‌شان می‌کنیم

معاون ستاد کل نیروهای مسلح گفت:ما خطوط قرمزی را در مقابل حوادث اخیر عراق داریم، البته اعلام رسمی نکرده‌ایم؛ از جمله این که یک حاشیه امنیتی برای مرز کشور قائل هستیم، اگر داعش به مرزهای کشور نزدیک شود، منهدم خواهد شد.

دیدار آیت‌الله با فرمانده ارتش ساعت 11 شب

شهید صیاد گفتند: دلم می‌گوید که باید خدمت بزرگی برسیم. محافظ در این لحظه نگاهی به ساعت می‌اندازد یعنی اینکه الان دیروقت است. شهید صیاد به او می‌گوید: به ساعت نگاه نکن.

شهید پاریاب به خاطر تحریم داروها شهید شد

ما مقصریم که این روزها کمتر از حال جانبازی می‌پرسیم که گرفتاری‌اش همین دم و بازدم است. عرصه تنگ می‌شود وقتی داروها گران می‌شود و ماهی 1 میلیون تومان بیشتر حقوق نمی‌رسد که باید با آن هم خرج زندگی و زن و بچه را داد و هم دارو و درمان را؛ و در این شرایط بنیاد جانبازان، این جانبازان را رها می‌کند تا برای تهیه دارو به سمت بازار آزاد بروند.

خاطره منتشر نشده آقامجتبی تهرانی از شهید صیاد شیرازی

آیت‌الله آقا مجتبی تهرانی پس از شنیدن خبر شهادت صیاد شیرازی گفت: آنچه که موجب تأثر من شد، فقدان یک چهره‌ نورانی است که سال‌ها پیش روی من در این جلسه شرکت می‏کرد. گاهی هم به من مراجعه می‌کرد و سؤال می‏پرسید.

ساخت مجموعه شهید صیاد با مشارکت ارتش

معاون سیما با بیان اینکه مرحله تحقیقات و نگارش آثار الف ویژه همچون پروژه شهید تهرانی‌مقدم بیشتر از دیگر آثار طول می‌کشد از آغاز تولید سریال شهید صیاد شیرازی به محض مشارکت ارتش خبر داد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.