روایتی از شهید مشهدی فتنه ۸۸

اغتشاشات تهران در سال ۸۸ منجر به ایجاد خسارت‌های فراوان مادی و معنوی شد. پدر شهید محمدحسین فیض که فرزند جوانش را از دست داده است وحرف‌های زیادی برای گفتن دارد. او خود از رزمندگان هشت سال دفاع مقدس بوده و از مسئولان بازنشسته سپاه مشهد می باشد، دو برادرش شهید شده اند و یکی […]

خانواده شهید محمدحسین فیض

روایتی از نقش محمدعلی نجفی در فتنه ۸۸: می‌خواستند تقصیر را به گردن رهبری بیندازند

آمده بودند تقصیر را بیندازند گردن رهبری! به کنایه می گفتند که ما تعجب می‌کنیم چرا «آقا» با این ها برخورد نمی‌کند! هم ایشان را مقصر می‌دانستند و هم دولت را. در اصل آمده بودند که این را بگویند. بعد می‌گفتند که این حوادث تقصیر ما نیست و ربطی به میر حسین موسوی هم ندارد!

عکس: دیدار دانشجویان با خانواده شهدای فتنه

بسیج دانشجویی دانشگاه امیرکبیر، به پیشواز حماسه‌ی با شکوه «9 دی» به دیدار خانواده‌ی شهید محمد حسین فیض، از شهدای گرانقدر فتنه‌ی 88 رفتند. برنامه‌ای که از سلسله برنامه‌های این تشکل دانشجویی در دیدار با خانواده چند شهید فتنه (از جمله شهید غلام‌کبیر، شهید ذوالعلی و … ) بوده است.

از نظر آن‌ها گناه او این بود که کشور و انقلابش را دوست داشت

از نظر آن‌ها ایشان یکی گناه سیاسی داشته و آن هم این که کشور و انقلابش را دوست داشته و آدم انقلابی و بسیجی بوده و خوب این از نظر آن‌ها گناه است.

می‌خواستند آبروی نظام را لکه‌دار کنند

بهشت زهرا خیلی عکس گرفتند. ما یک روز آنجا بودیم. دیدیم دو تا خانوم دارند عکاسی می کنند. داییم رفت سراغ‌شان. تا متوجه خانواده‌ی ما شدند، پریدند توی ماشین و فرار کردند. می‌آیند عکس می‌گیرند. پارچه سبز می‌گذارند! کارهایی می‌کنند تا این مرحوم را به نفع خود مصادره کنند.

دیدار با خانواده شهید فیض؛ از شهدای اغتشاشات ۸۸ تهران

تصاویر مربوط به مصاحبه‌ی تریبون مستضعفین با خانواده‌ی شهید «محمدحسین فیض» که در اغتشاشات سال ۸۸ در یکی از خیابان‌های تهران مورد اصابت گلوله قرار گرفت و کشته شد به نظر بینندگان می‌رسد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.