روایت «شیر صحرا» از «محمود کاوه»

محمود کاوه دوران تحصیلات ابتدایی خود را در چنین شرایطی سپری کرد. از آنجا که خواست پدرش به هنگام تولد محمود این بود که وی را در سلک صالحان و پیروان واقعی مکتب اسلام قرار دهد. او با علاقه قلبی و مشورت پدر وارد حوزه علمیه شد و همزمان، تحصیلات دوران راهنمایی و دبیرستان را نیز ادامه داد.

توزیع بازی‌ رایانه‌ای با محوریت تیپ ویژه شهدا و فرماندهی شهید محمود کاوه

بازی رایانه‌ای «نبرد آلواتان» که از مضمون حماسی برخوردار بوده با حمایت بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای و موسسه تبیان در هفته دفاع مقدس توزیع شد.

جایزه برای سرِ قهرمان «شور شیرین»

شهید کاوه که همیشه عملیاتها و اقداماتش موجب تحیر فرماندهان بود توانست با کمترین نیروی عملیاتی منطقه اشغال شده بسطام را در مدت 24 ساعت از دست عناصر ضد انقلاب آزاد کند. این اقدام شهید کاوه و تیم عملیاتی اش موجب شد تا گروهکهای ضد انقلاب مستقر در مرزهای ایران برای زنده و یا مرده محمود جایزه بزرگی تعیین کنند.

سریال «شورشیرین» ساخته می‌شود

طرح تولید سریال شور شیرین به بنیاد شهید و صدا و سیما ارائه شده که بعد از تصویب به زودی وارد مرحله پیش تولید خواهد شد، البته این سریال بی شک سال آینده کلید خواهد خورد، چرا که زمان پیش تولید سریالی 40 قسمتی طول خواهد کشید.

«شور شیرین» ۳۱ خرداد اکران می شود

بنیاد سینمایی فارابی برای اکران فیلم سینمایی «شور شیرین» برنامه های ویژه ای اجرا خواهد کرد.

گردان امام حسن و حسین (ع)، بدو رو، به سمت کباب!

بوی کباب داشت دیوانه ام می کرد. اسلحه ام را انداختم روی دوشم، رفتم جلوی آتش، دستم را گرم کردم، یک تکه بزرگ از کباب کندم، به نیش کشیدم خوردم، دست برای فراری ها تکان دادم گفتم:« راضی به زحمتان نبودم این قدر.» برگشتم به پشت سرم گفتم:« گردان امام حسن و امام حسین و حضرت رسول. گوش به فرمان من. بدو رو بیایید به سمت کباب.»

همسران سرداران دفاع مقدس: همواره از ولايت‌فقيه و رهبری دفاع خواهيم كرد

همسران سرداران شهيد و فرماندهان برجسته دفاع مقدس در پي برگزاري نشستي با اشاره به پايبندي شهدا به ولايت فقيه تاكيد كردند: ادامه راه شهيدانمان را در پيروي در تمام امور از رهبري معظم انقلاب اسلامي مي‌دانيم.

روایت «کاوه» با شور شیرین

به نظر می‌رسد اردکانی و اصغری به دور از حاشیه‌ها، مسیر مهم و تأثیرگذاری را انتخاب کرده‌اند که تجربهٔ «به کبودی یاس» نشان داد، کارشان را بلدند و می‌توانند در پرداختن به موضوعات دفاع مقدس، کار قابل قبولی ارائه کنند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.