مادرانی هم‌تراز فرزندان شهیدشان

او که پسرش را در زمانهٔ اوج تهاجم فرهنگی دشمن بر اساس ارزش‌های انقلابی بزرگ کرده است. بعد از شهادت او به تعبیر نویسنده دفاع‌مقدس رحیم مخدومی، ام‌وهب انقلاب اسلامی شد. هم عمارگونه به روشنگری و دفاع از ارزش‌هایی که پسرش جان فدا کرد و مشخصاً صنعت هسته‌ای افتاد و با بصیرت خود دربازی‌های بعضی سیاسیون برای سوءاستفاده از خانواده شهدای هسته‌ای در اعلام رضایت از تعطیلی مراکز هسته‌ای بازی نخورد.

بازی‌های رایانه‌ای بازوی قوی فرهنگی در دنیا

تولید کننده بازی رایانه‌ای راز روشن گفت: امیدوارم شرایط طوری مهیا شود که نخبه‌های تولید کننده گیم در ایران دغدغه نان شب نداشته باشند تا برای امرار معاش و رسیدن به پول بیشتر مجبور به ترک کشور نشوند.

عکس: توافق بشود يا نشود راهت ادامه دارد

اسماعیل فلاح، خبرنگار واحد مرکزی خبر در انگلستان، تصویر زیر را در صفجه شخصی خود در یکی از شبکه‌های اجتماعی منتشر کرد و نوشت:

دانلود: نرم‌افزار موبایلی شهید احمدی روشن

نرم افزار چند رسانه‌ای شهید احمدی روشن با حضور پدر شهید در غرفه گروه نرم افزاری میعاد نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال انقلاب اسلامی رونمایی شد

دانشمندانی که ترور نشدند، اخراج شدند

از آقای رئیس جمهور می پرسم چرا باید با کسانی که با مصطفی احمدی روشن زحمت کشیدند و جریان هسته ای را به این مرحله رساندند این طور برخورد شود و با اینکه به شغل خود عشق می ورزیدند از کار برکنار شوند؟ ایا اعتدال این است که بیایید نیروهای ارزنده را کنار بگذارید؟

اخراج همکاران احمدی‌روشن شایعه نیست

پدر شهید احمدی‌روشن با بیان اینکه اخراج همکاران فرزندم در سازمان انرژی اتمی شایعه نیست، گفت: تیم مذاکره ‌کننده به عنوان پشتیبان صنعت هسته‌ای در حال فعالیت هستند و امیدواریم که از حقوق هسته‌ای ما ذره‌ای عقب‌نشینی نکنند.

صوت: ترانه راز روشن از حامد زمانی+فیلم

بارالها جرات ما را سر و سامان بده / انقلابا مشق هشیاری به فرزندان بده / قهرمانا در دل میدان بمان جولان بده / رهبرا من مصطفایی دیگرم فرمان بده

ترانه «پایداری» جدیدترین اثر حامد زمانی +دانلود

پس از قطعه «گزینه‌های روی میز» حامد زمانی جدیدترین ترانه خود به نام «پایداری» را شب گذشته در اختتامیه جهارمین جشنواره مردمی فیلم عمار رونمایی و آین قطعه را به خانواده شهید مصطفی احمدی‌روشن هدیه کرد.

راهی روشن، از مصطفی تا مصطفی

شب‌ها ساعت ده توی اتاق بسیج خوابگاه سوره واقعه می خواندیم. یک شب من و مصطفی زودتر رفتیم. مسئول اتاق آمده بود، برق روشن کرده بود و نوار مداحی گوش می داد. مصطفی بهش گفت «این اتاق بسیجه، ساعت ده هم باید برای سوره واقعه باز بشه. تو الان نشسته‌ای برق و چراغ و ضبط رو روشن کرده ای. درست نیست، اینا بیت الماله»

پوسترها و طرح‌های گرافیکی «راه روشن»

دومین سالگرد شهادت شهید احمدی روشن از شهدای فناوری هسته ای روز پنج شنبه، 19 دی ماه ساعت 19 در مسجد دانشگاه صنعتی شریف برگزار می گردد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.