5 اثر مرتبط با شهدای شاخص رونمایی شد

در این مراسم که شب گذشته در جمع مسئولین فرهنگی و نواحی بسیج سپاه های استانها به میزبانی مجتمع فرهنگی هنر امام رضا(علیه السلام) مشهد مقدس برگزار شد مستند و نماهنگ «ایستاده بر موج» درباره شهید مبارزه با استکبار، نادر مهدوی رونمایی شد.

درگیری با آمریکا در خلیج فارس ادامه دارد

مدتهاست که به آمریکائی ها اعلام کرده ایم که اینجا خلیج فارس است و کسی که می خواهد در این منطقه حضور پیدا کند باید به زبان فارسی صحبت کند از این رو در حال حاضر در تمام ناوهای آمریکائی که در خلیج فارس مستقر است یک نفر مسلط به زبان فارسی حضور دارد.

اقتدار دریایی ایران موضوع امشب ثریا

برنامه ثریا امشب (چهارشنبه) ساعت 23:20 با موضوع اقتدار دریایی به روی آنتن شبکه یک سیما خواهد رفت.

جنگ عراق و ایران جنگ جهانی سوم بود

این روزها که ذائقه بچه من شده موسیقی و نقاشی و فرهنگ بلوتوثی، باید روی این فرهنگ سوار بشوم تا بتوانم برای بچه داستان نادر مهدوی را باز کنم و شما در این رابطه خوب کار کردید، بعد از یک مبارزهِ سه دهه ای بعد از انقلاب، توانستیم داستانِ دروغ پترس هلندی را از توی کتابِ درسی بچه هایمان بیرون بکشیم که نمیدونم سال گذشته که داستان پترس حذف شد، به جایش داستان نادر مهدوی و بیژن گُرد رفت یا نه؟ عملیات استشهادی عباس دوران جایگزین شد؟

مستند «رو در رو با شیطان» +دانلود

مستند رو در رو با شیطان، یکی دیگر از سری مستندهای 3 گانه برنامه ثریا درباره نیروی دریایی کشورمان است که بعد از مستند شکار روباه (دستگیری نیروهای دریایی ) به روی آنتن رفت. این مستند با محوریت چهره های شهدای نبرد دریایی با آمریکا همچون شهید نادر مهدوی و بیژن گرد ساخته شده است.

پخش ناگفته‌های نبرد دریایی با آمریکا +تیزر

برنامه ثريا همزمان با سالروز شهادت شهيد نادر مهدوي و بيژن گرد به ناگفته هاي 6 مرتبه درگيري نيروهاي دريايي کشورمان با آمريکايي ها در خليج فارس مي پردازد.

تولید انیمیشن «حماسه شهید نادر مهدوی»

پروژه ساخت این انیمیشن در مرکز هنرهای رقومی (دیجیتال) شهرستان اقلید استان فارس آغاز شده و تولید کنندگان این فیلم انیمیشنی قصد دارند این فیلم انیمیشنی برای جشنواره فجر آماده شود.

مستندی از ناگفته‌های تسخیر لانه جاسوسی

کارگردان مستند «444 روز» که این روزها در سلسله اکران‌های مردمی جشنواره عمار در 500 نقطه کشور اکران می‌شود می‌گوید در مستندش با یک نگاه متفاوت به تسخیر لانه جاسوسی ناگفته‌های متعددی از این اتفاق ارائه داده است.

«مرگ بر آمریکا»، عهد ما با امام خمینی (ره)

شعار «مرگ بر آمریکا» را حضرت روح الله (ره) در دهان ما گذاشته و راه ما از راه آنها که بعد از او «بعض نسبت‌های بی‌واقعیت» به او می‌دهند جداست. همینطور، «خط امام» از خط آنها که «مرگ بر آمریکا» ندارند جداست. ما این جمله امام خمینی (ره) را که «تا شرک و کفر هست مبارزه هست و تا مبارزه هست ما هستیم» به هیچ خوابی از هیچکس نخواهیم فروخت…

فیلم: نادر مهدوی کابوس فراموش ناشدنی ناوهای آمریکایی

شهید نادر مهدوی به همراهی اندک همرزمانش، خلیج فارس را تا ماه‌ها برای ناوگان آمریکا و متحدانش ناامن کرد و حیثیت نظامی دولتمردان این کشور را بارها به بازی گرفت و کابوسی فراموش نشدنی برای نظامیان آمریکایی به یادگار گذاشت.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.