«فاطمیون» نباشند عملیات نمی‌کنیم

گفته بودند باید نیروهای ویژه این عملیات را انجام دهند. با خودمان گفتیم آخر ما کار ویژه بلد نیستیم؛ اکثر این بچه‌ها از سر کار گچ‌کاری و بنایی به اینجا آمده‌اند. بااین‌حال گفتند اگر نیروهای فاطمیون نباشند اصلاً روی این عملیات حساب نمی‌کنیم…

آرمان‌های انقلاب را در مرزهای ایران محصور کرده‌ایم

در خیلی از مناطق ما نمی‌توانیم تصویربرداری کنیم که این می‌تواند دلایل مختلفی اعم از ضعف دیپلماسی یا ضعف هماهنگی داشته باشد که جای بررسی دارد. ما تاکنون نتوانستیم خبرنگار به مصر بفرستیم، جایی که شاید هزاران شبکه خارجی به راحتی خبرنگار به آن می‌فرستند و برنامه سازی می‌کنند. حتی در خیلی نقاط دیگر مثل بحرین، یمن و … و حتی در خیلی از کشور‌های غربی هم نمی‌توانیم خبرنگار بفرستیم. ما نمی‌توانیم به آمریکا که در ظاهر دموکراسی برقرار است، خبرنگار بفرستیم.

لیبرال‌ها‌و تروریست‌هادستشان‌ دریک‌کاسه‌است

در تمام این ۱۰ مرتبه منظورشان از لیبرال‌ها، غرب زده‌ها بودند. همچنین در کنار کلمه لیبرال‌ها از منافقان استفاده و در یک مورد تاکید کرده بودند منظور از منافقان کسانی هستند که پسری را در کنار سفره افطار جلوی پدرش می‌کشند. ایشان جنایت داعشی مآبی از منافقان ترسیم کردند و با به کار بردن لیبرال‌ها در کنار منافقان به ما آموختند که غرب زده‌ها و تکفیری‌ها یکی هستند و این سادگی است که باور کنیم وحشی‌گری تنها منحصر به تکفیری‌هاست و منسوب به غرب زده‌ها نیست.

برگزاری اولین‌ سالگرد شهید باغبانی

اولین سالگرد شهادت شهید هادی باغبانی مستندساز ایرانی که سال گذشته در سوریه توسط گروه تکفیری ها به شهادت رسید ، روز سه شنبه در محل حوزه هنری بر گزار خواهد شد.

«دوربینی که هرگز خاموش نمی‌شود»

مرکزمستندحقیقت در ایام چهلم مستندساز شهید «هادی باغبانی»،فیلم مستند «دوربینی که هرگز خاموش نمی شود» را در دست تولیددارد.

سایت «شهید باغبانی» افتتاح شد

پایگاه اطلاع‌رسانی شهید هادی باغبانی به طور رسمی افتتاح شد.

هادی دنبال روایت فتح ۲۰۱۳ بود

برادر شهید باغبانی می‌گوید: هادی تقریبا تمام فیلم‌های آوینی را ریز به ریز دیده بود.هم‌رزمش می‌گفت هادی دنبال روایت فتح ۲۰۱۳ بود. حتی مسئولش می‌گفت فیلم هایی که هادی گرفته بود به لحاظ فنی واقعا تک است و حتی می‌توان گفت یک سبک است.

فیلم: سردار شهید اسماعیل حیدری در سوریه چه می‌کرد

اما آنچه فراتر از تلاش ناکام رسانه دولت انگلیس در این تصاویر توجه بیننده را به خود جلب می‎کند، نحوه سلوک این سرباز شهید اسلام با مردم سوریه است که به خوبی در همه لحظات این مستند به تصویر کشیده شده، تصاویری که جا داشت از رسانه ملی و در تجلیل از نحوه سلوک سربازان و سرداران ایرانی به تصویر کشیده شود.

ماجرای اولین سفر شهید باغبانی به سوریه

روایت آدم ها را می خواست دربیاورد و معتقد بود که هر یکی از این ها یک روایت منحصر به فرد است و فیلم دسته ایمان از گردان عابس اگر اشتباه نکنم برای آقای مرتضی آوینی که یک فیلم سه پارتی است، را می نشستیم با هم نگاه می کردیم. دنبال نسخه بهینه روایت فتح بود. دنبال نسخه ۲۰۱۳ روایت فتح بود.

عکس: بوسه پناهیان بر دست دختر شهید

من به جای همه مسئولانی که اینجا نیستند مثل رئیس جمهور و وزیر از خانواده شهید باغبانی عذرخواهی می‌کنم. اگر چه که شهید باغبانی‌ها در سرزمینی که باید مدافعاشان باشد در اقلیت هستند. امیدوارم روزی برسد که برای مستندسازی که جانش را در دستش می‌گذارد و به جای دیگر می‌رود اهمیت قائل شویم. هم اکنون ما در تنهایی کار می‌کنیم در تنهایی شهید می‌شویم و بعد دوباره خود ما برای شهادت خود دور هم جمع می‌شویم.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.