شهید همت پرطرفدار است

مسئول انتخاب بازیگر فیلم «کودکی ناتمام» بیان کرد بیشتر افرادی که عکس‌های خود را برای بازی در این فیلم می‌فرستند علاقمند به ایفای نقش به‌جای شهید همت هستند.

ماجرای تصاویر چهره‌های فرهنگی روی لباس

طراح تی‌شرت‌هایی که در اخیراً بحث‌برانگیز شده است، می‌گوید استقبال از تی‌شرت‌هایی با تصویر سردار سلیمانی بیشتر بوده و در روزهای اخیر 200 تی‌شرت با چهره او به فروش رفته است.

تصویری منتشرنشده از شهید همت

این تصویر مربوط به دوران نوجوانی سردار شهید حاج‌محمدابراهیم همت است که آن روزها در شهرضای اصفهان زندگی می‌کرده است. خبرگزاری فارس افتخار دارد این تصویر را برای اولین بار در فضای مجازی منتشر می‌کند.

رمان زندگی شهید ابراهیم همت تالیف می‌شود

نویسنده رمان شهیدابراهیم همت گفت: ‌این رمان بر اساس زندگی شهید ابراهیم همت خواهد بود و زندگینامه صرف نیست. این رمان در ذهن من رمانی گسترده است و بسیار متفاوت از زندگینامه‌‌های داستانی خواهد بود.

روایت شهید همت از شهادت «رضا چراغی»

شهید همت درباره لحظه عروج شهید چراغی اینگونه روایت می‌کند: چند ساعت بعد از رفتن برادر چراغی به خط با بی‌سیم او را صدا زدم؛ چند بار ‌گفتم «رضا، رضا، همت… رضا، رضا، همت» ناگهان یک نفر از آن سر خط گفت «حاجی جان دیگر رضا را صدا نزنید، رضا رفته موقعیت کربلا!».

ماجرای درگیری اکبر گنجی با شهید همت

یک نگاه که به همت انداختم، دیدم صورت سبزه‌اش از غضب مثل لبو سرخ شده و در سکوت با آن نگاه تیز خودش، زُل زده به اکبر گنجی. آمدم قدم از قدم بردارم و به سمت حاجی بروم که… کار خودش را کرد!

اعلام برائت خانواده شهيد همت از سران فتنه

خانواده نسبي شهيد «محمدابراهيم همت» طي يادداشتي با اشاره به بي‌بصيرتي يك عضو خانواده سببي اين شهيد، از سران فتنه اعلام بيزاري و بر دفاع خود از ولايت فقيه به تبعيت از تفكر انقلابي شهيد همت تاكيد كرد.

همسر شهید بابایی: انحراف از مسیر ولایت باعث خدشه به چهره شهدا نخواهد شد

اگر ما اصل ولايت فقيه را پذيرفته‌ايم و رهبري آيت‌الله خامنه‌اي را قبول داريم، بايد تحت ولايت و گوش ‌به فرمان ايشان باشيم. مسلماً موضع‌گيري‌ها و خط مشي خانواده شهدا همواره مورد نظر ملت بوده است…

اشتباه تاریخی بچه های جنگ

من بايد چگونه به اين قضيه نگاه كنم كه وقتي يك گردان در عملياتي با ميدان مين مواجه مي‌شود و نتوانسته آنجا را پاكسازي كند و مي‌داند اگر پاكسازي نشود گردان ديگر قلع و قمع مي‌شود، يك‌دفعه چهار نفر داوطلب مي‌شوند در جايي كه مي‌دانند جايي مي‌روند كه دست و پا و تمام بدنشان تكه‌تكه مي‌شود! خودش هم بايد برود. لبخند هم مي‌زند! خب اينجاست كه قلم من كسر مي‌آورد،‌ كار كسر نمي‌آورد.

امام تبلور ادامه‌دهندگان راه امامت و شهامت و شهادت

مادر جان، جامعه ما انقلاب كرده و چندین سال طول می كشد تا بتواند كم كم صفات و اخلاق طاغوت را از مغز انسانها بیرون ببرد ولی روشنفكران ما به این انقلاب بسیار لطمه زدند زیرا نه آن را می شناختند و نه باریش زحمت و رنجی متحمل شده اند از هر طرف به این نو نهال آزاده ضربه زدند ولی خداوند، مقتدر است … مادر جان من متنفر بودم و هستم از انسانهای سازش كار…

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.