۲۰۰ شهید گمنام را به خانواده هایشان رساندم

«کار حرفه ای من در تولید واکسن بود؛ اما یک حادثه باعث شد که جریان حوزه تخصصی کار خودم را عوض کنم. و آن هم حادثه ۱۱ سپتامبر بود. وفتی این حادثه رخ داد و خبرهای آن را دنبال می‌کردم، همان موقع خارج از کشور (فرانسه) بودم. وقتی دیدم از ژنتیک برای شناسایی قربانیان آن حادثه استفاده می‌کنند، گفتم چرا این کار را برای شناسایی شهیدان گمنام خود استفاده نکنیم؟»

شبی که شهید رجایی را نبش قبر کردند‎

وقتی پیکر اینها را می‌‌‌خواستیم تشییع کنیم یک آدم آرسن لوپن و قالتاقی آنجا بود که آمده بود در معراج‌الشهداء و گفته بود یک تابوت برای شهید کشمیری بدهید. گفته بودند کشمیری که آنجا نبود. گفت نه جنازه او در بیمارستان است. بچه‌‌‌ها تابوت ندادند. گفتند نه! جنازه را باید اینجا بیاورید. بعد این فرد که از هم‌دستان منافقین بود رفته بود تابوتی را از بهشت زهرا گرفته بود.

پیکر روحانی شهید شناسایی شد+ عکس

مسئول روابط عمومی معراج شهدا گفت: پیکر مطهر و نورانی شهید «حجت‌الاسلام محمدحسین مختاری حسن آبادی» بعد از ۳۲ سال از طریق DNA شناسایی شد ‌

خاطره سردار فضلی از شهید لاجوردی

یادواره سرداران و 500 شهید ترور بسیج اصناف با حضور جانشین سازمان بسیج مستضعفین و جمعی از بازاریان در جوار شهدای گمنام میدان ارگ تهران برگزار شد.

این «سرباز گمنام» را بهتر بشناسیم

همسرش یکی از بنیانگذاران سیستم اطلاعاتی جمهوری اسلامی ایران و قائم مقام فرماندهی اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و مسئول «شاخه چپ» در این واحد بود. زندگی مشترک «لیلا» و همسرش فقط چهارسال طول کشید تا اینکه «آقا سید» سحرگاه روز دوم شهریورماه سال 1364 در جریان انجام مأموریتی به شهادت رسید.

شناسایی هویت شهید گمنام در تهران

هویت شهید گمنام مدفون در شهرک امام خمینی(ره) تهران پنج سال بعد از خاکسپاری توسط آزمایش DNA شناسایی شد.

دستخط رهبر انقلاب برای تدفین شهدا در حوزه هنری +عکس

کار شایسته‌ای است.

امید است هنر بزرگ این مردان خدا و مجاهدان راه حق، مایه‌ی برکت و الهامِ آن مرکز هنر انقلابی باشد.

شعر: مادری، قاب عکس در دستش

مادری، قاب عکس در دستش | تک به تک از تمامی شهدا || زیر لب، هی سوال می‌پرسید: |پسرم را ندیده‌اید شما؟

جزئیات تشییع ۱۰ شهید گمنام در پایتخت

پیکر مطهر و نورانی ۱۰ شهید گمنام همزمان با سالروز شهادت امام جعفر صادق علیه السلام در شش نقطه از استان تهران تشییع و به خاک سپرده خواهد شد

پیکر مطهر ۷۵ شهید به کشور بازگشت

پیکر مطهر ۷۵ شهید دوران دفاع مقدس از طریق مرز شلمچه با حضور مردم ولایت‌مدار خوزستان به کشور بازگشت.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.