روحانی چه کسانی را در توییتر دنبال می‌کند؟

رئیس دولت یازدهم در توییتر دو صفحه به زبان انگلیسی و فارسی دارد.

مولاوردی: به دنبال وکیل خانواده‌ هستیم

استیفای حقوق شرعی و قانونی زنان در همه زمینه ها با توجه به نقش سازنده زنان یکی از سیاست های برنامه های سوم، چهارم و پنجم توسعه بوده که تنفیذ هم شده است که امیدواریم بتوانیم به شناسایی خلاهای قانونی، ضعف ها و نارسایی های این موضوع کمک کنیم.

ملاحظات سیاسی به بهانه طرح مطالبات زنان

خیلی از مردم حتی اجازه نمی دهند فرزندان پسرشان در ورزشگاه ها حضور پیدا کنند! آن هم به دلیل فضای غیر اخلاقی درون ورزشگاه ها و شعارهایی که گاه صداو سیما هم با قطع کردن صدا از انتشار آن خودداری می‌کند!

سرعت اینترنت در آمریکا وسوسه‌انگیز است

معاون رئیس‌جمهور در امور زنان اعتقاد دارد که سرعت اینترنت در آمریکا وسوسه‌انگیز است.

افزایش تصاعدی تعداد زنان کارتن‌خواب

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده روز گذشته از سرای مهربانو ویژه زنان آسیب دیده بازدید کرد.

آقای روحانی برای تکریم‌بانوان به قانون‌اساسی عمل کنید

آقای روحانی می توانید سری به کوچه و خیابان کشورمان بزنید و از زن و مرد سوال کنید آیا راضی هستند که همسرشان در محیط کار درحالی که ضرورتی نباشد با زن و مرد نامحرم هم اتاق و رو در رو باشد؟ همین سوال را میتوانید از معاون محترمان, همسر مکرم ایشان, همه وزرا و معاونین تان و همسران آنها سوال کنید. بی گمال پاسخ همه آنها منفی است. پس چگونه است که این ناحق را بر دیگران روا میدارند؟ واضح است که این مسئله به غیرت دینی زنان و شوهران سرزمین ما بر میگردد نه تبعیض و تفکیک و مانند آنها…

معاون‌رئیس‌جمهور یا حامی رسانه‌های‌ضدانقلاب

طرح شهرداری تهران در تکریم بانوان همکار این سازمان و جداسازی محل کار آنان با اختلاف‌نظر در محافل دولتی و حامیان آنها همراه شده است.

مولاوردی:با تفکیک جنسیتی مخالفیم

معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهوری گفت که دولت با اجرای طرح تفکیک جنسیتی مخالف است.

نظر دولت روحانی درباره افزایش جمعیت

شهیندخت مولاوردی با بیان اینکه نگرانی رهبر انقلاب در خصوص جمعیت باید برطرف شود از تلاش دولت برای تامین منابع مالی افزایش مرخصی زایمان خبر داد.

چون مادران شهید را نشناختید، این‏چنین شیفته‏ زن غربی شدید!

آنها که خیال می‏کردند آزادی زن به معنای دوچرخه ‏سواری او در ملأ عام و یا حضور در استادیوم آزادی است، غلط فهمیدند چرا که این همان اسارت زن است. همین‏ ها مدعی دفاع از حقوق زن شدند که ما نتوانستیم به خوبی به مساله زنان در جامعه بپردازیم. و امروز نیز اگر قرار است همین ‏هایی که در اطراف شما هستند مسائل زنان را پیگیری کنند به خاطر کژفهمی‏شان قدم از قدم بر نخواهیم برداشت.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.