چرا باید عوامل ۸ ماه آشوب در تهران و عاملین شهادت۴۵نفر و دروغ زنندگان به انتخابات در فتنه ۸۸رفع حصر شوند؟

عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شهر تهران با انتقاد از شعار رفع حصر که به عنوان شعار انتخاباتی برخی از لیست‌ها در انتخابات اخیر مطرح شد، گفت: متخلفان باید مجازات شوند.

شهردار جدید اصفهان انتخاب شد

در جلسه علنی شورای شهر اصفهان، دکتر مهدی جمالی نژاد به عنوان شهردار جدید اصفهان مشخص شد

اقبال کم مردم به مساجدی که کارکرد مادی دارند

نایب رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر تهران با اشاره به بهره‌برداری تجاری از برخی مساجد گفت: مسلم است که این نوع مساجد کارکردی مادی دارند و مردم هم در آن حضور ندارند و بازتاب این قضیه بر دین و فرهنگ و نگرش مردم تاثیر می‌گذارد.

بدهی ۵۰۰ میلیاردی شهرداری به تامین اجتماعی

رئیس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به بدهی 500 میلیارد تومانی شهرداری تهران به تامین اجتماعی گفت: این بدهی جای تعجب دارد و برای شورا قابل قبول نیست.

شورای شهر در نظارت ضعیف است

عضو شورای اسلامی شهر تهران با انتقاد به نحوه نظارت در شورای شهر گفت: از همان بدو ورود و آغاز دوره چهارم شورای اسلامی شهر تهران نظارت را سیاسی دیده‌ایم و نمره قابل قبولی در این بخش نگرفته‌ایم.

شهرداری به حرف شورا توجه نمی‌کند

عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: دو سال از عمر شورای چهارم شهر تهران می‌گذرد و اعضای شورای شهر حرف خود را می‌زنند و شهرداری نیز کار خود را انجام می‌دهد.

شهردار اصفهان پس از ده‌سال فعالیت برکنارشد

سقائیان نژاد شهردار اصفهان در جلسه امروز شورای شهر اصفهان با رای گیری از میان اعضا بعد از استیضاح، با رای ۱۴ عضو شورای شهر مبنی بر مخالفت با ادامه فعالیت وی برکنار شد.

حکمرانی علاء الدین تا کجا؟

رای تخریب از کمیسیون ماده ۱۰۰ و دیوان عدالت اداری دارد. شهرداری تیشه ای برداشت تا ریشه تخلفاتش را بزند ولی نیم بند کار انجام شد و معلوم نیست علت تعلل مسئولان برای تخریب طبقه ۷ غول چراغ جادو چیست؟

انتخاب؛ یا شانس و تقدیر!

انتخابات شورایاری‌های محلات در‌حالی برگزار می‌شود که به نظرم می‌رسد، بسیاری مردم شناخت چندانی از کاندیداها ندارند و بعضاً مجبور می‌شوند از قیافه، اسم یا نحوه پوشش کاندیدا، اسم او را در برگه رأی بنویسند. حتی گاهی پیش آمده زنان، کاندیداهای زن را انتخاب کرده‌اند و مردان کاندیداهای مرد را! این درحالی است که بر‌اساس آنچه مدیران سطوح بالای شهری می‌گویند، شورایاری‌های محلات، می‌توانند به‌عنوان حلقه ارتباطی میان مردم و مدیران ارشد، نقشی تعیین‌کننده داشته‌باشند و بنابراین، این مسأله بسیار مهم است که انتخاب‌های مردم آگاهانه‌تر و بر‌مبنای شناخت بیشتر صورت گیرد.

پرونده پاساژ علاءالدین برای همیشه بسته شد

سخنگوی شورای شهر تهران با رد هر گونه رایزنی از سوی مالکان مغازه‌های تخریب‌شده طبقه هفتم پاساژ علاءالدین گفت: تخریب این طبقه قانونی بوده و پرونده این پاساژ برای همیشه بسته شد.