مرسی حکم انحلال پارلمان مصر را پذیرفت

در پی اصرار دادگاه عالی قانون اساسی مصر مبنی بر انحلال پارلمان، رئیس‌جمهوری این کشور با اعلام اینکه به حکم دادگاه قضایی احترام می‌گذارد تاکید کرد به این حکم تن می‌دهد.

آیا آینده انقلاب مصر مانند آینده انقلاب اسلامی ایران است؟

چون اخوان خود از پی اعتراضات نسبت به مبارک به قدرت رسید پس سعی دارد به نوعی با سایر شعبه‌های اخوان در کشورهای دیگر که همچنان درگیر مبارزه هستند همدلی کند٬ اما این‌که در ناآرامی‌های سوریه اخوان واقعه تا چه اندازه سهیم باشند خود امری دیگر و نیازمند مطالعه بیشتر است اما به هر ترتیب مرسی مجبور است – «از روی اعتقاد قلبی» یا نه را باید از خود او پرسید- در این شرایط علیه سوریه موضع بگیرد

کودتای نرم در مصر

شورای نظامی با همکاری واشنگتن و تل آویو در تلاش است تا با کودتایی نرم که از همان ابتدای انقلاب کلید آن را زد، انقلاب مصر را به سرقت ببرد.

کاریکاتور: نقش طنطاوی در انقلاب مصر

رئیس شورای عالی نظامی مصر مجری طرح‌های مطلوب صهیونیست‌ها در مصر.

تشکیل شورای ملی دفاع مصر با اکثریت نظامی

سپهبد محمد حسین طنطاوی رئیس شورای عالی نیروهای مسلح مصر که اداره امور کشور را از زمان سرنگونی حسنی مبارک بر عهده دارد فرمان تشکیل مجدد شورای ملی دفاع را صادر کرد که مسئول رسیدگی به امور امنیتی در کشور است.

جوانان التحریر را به تل آویو اعزام کنید

ما دستور دادن اسراییل و آمریکا به خود و دیگر کشورهای عربی و اسلامی را نمی­پذیریم و به همین خاطر اسراییل باید دست از تهدیدهای خود که توان ترساندن ما را ندارد بردارد.