همه پرسی؟!؟!

اصل واگذاری تصمیم به مردم در مسائل بسیار مهم امری صحیح، قابل دفاع و مطابق با قانون اساسی است و قطعا جریان انقلابی هم از اصل واگذاری تصمیم به مردم بجای مجلس تحت نفوذ لاریجانی حمایت میکند

بازیابی نقش مجمع تشخیص مصلحت نظام

لازم است اعضای جدید مجمع تشخیص مصلحت نظام با اصلاح ساختاری، استفاده از نظر کارشناسان و رفع معایب روندهای موجود نهادهای حاکمیتی به سمت کارآمدی بیشتر گام بردارند تا بتوان در راستای تحقق اهداف عالی انقلاب اسلامی گام برداشت.

بیش از یک سال از تحریم سپاه توسط بانک‌های دولتی می‌گذرد

اداره کل مبارزه با پولشویی و تطبیق بانک کشاورزی- خرداد ۹۶- طی ابلاغیه‌ای تأمل‌برانگیز اعلام کرده بود که بر طبق لیست تحریمی وزارت خزانه‌داری آمریکا به مشتریان خود خدمات می‌دهد. فارغ از دلایل و مستندات متعدد در رد FATF، ابلاغیه ننگین بانک کشاورزی در اجرای سیاست‌های ضد ایرانی وزارت خزانه‌داری آمریکا- اتاق جنگ اقتصادی آمریکا علیه ایران- برای ردکردن لایحه CFT کافی است.

گام بعدی جنبش مردمی نه به تحقیر

 آنچه رهبر انقلاب، تصمیم گرفتن مردم و جوانان به تحقیر نشدن نامیدند، تبیینی از واقعیتی موجود و فراخوانی مردمی به سامان دادن جنبش مردمی نه به تحقیر بود که از یکسو حاضر به دنباله‌روی قدرت‌های بیگانه و دشمن نیست، از سویی دیگر به‌دنبال رساندن ایران به اوج عزت و افتخار است. هم استقلال‌خواهانه است، هم پیشرفت‌خواهانه.

شورای نگهبان، وزارت اطلاعات و اطلاعات سپاه پاسخ دهند!

امام سه بار می‌گویند اقشار متوسط به بالا حق ندارند مسئول جمهوری اسلامی باشند. از شورای نگهبان، وزارت اطلاعات و اطلاعات سپاه و هیئت‌های عالی گزینش سؤال می‌کنم با چه منطقی اجازه می‌دهید برخلاف حرف امام چنین افرادی در جمهوری اسلامی به مسئولیت برسند؟ مردم فشار را حاضرند تحمل کنند ولی تبعیض را نه.

شورای نگهبان طرح اجرای برجام را تایید کرد

نجات‌الله ابراهیمیان سخنگوی شورای نگهبان اعلام کرد که طرح اقدام متناسب و متقابل دولت در اجرای برجام با اکثریت آراء مغایر با شرع و قانون اساسی شناخته نشد.

تشبیه شورای نگهبان به چشم مغلطه‌ است

عضو مجلس خبرگان رهبری، با بیان اینکه برخی با شبهه افکنی در وظایف شورای نکهبان به دنبال فرار از قانون هستند، گفت: نظارت شورای نگهبان بر انتخابات به صورت استصوابی است نه استدلاعی.

چرا احراز صلاحیت کار شورای نگهبان است؟

اخیراً بسیار می‌خوانیم و می‌شنویم که چطور اقبالِ ده‌ها میلیونیِ مردم به یک نفر به قدرِ نظر ۱۲ نفر اعضای شورای نگهبان ارزش ندارد(!) و نمی‌تواند برای افراد «صلاحیت» بیاورد؟

اجرای با قاطعیت نظارت استصوابی

عضو فقهای شورای نگهبان با بیان اینکه وظیفه شورای نگهبان نظارت استصوابی است گفت: شورای نگهبان مثل همیشه مصمم است آنچه را که وظیفه دارد با قاطعیت انجام دهد ‌و غیر از این هم توقعی از شورای نگهبان نیست‌.

پروژه تضعیف شورای نگهبان نخ‌نما شده است

عضو جمعیت ایثارگران تاکید کرد: پخش پیام تصویری خاتمی در کنگره اتحاد ملت و حضور یک سوم اعضای جبهه مشارکت در شورای مرکزی نشان می‌دهد، این حزب ارتباط خود را با جریان فتنه قطع نکرده است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.