چهارشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹

صبح فردا تهران شهدای «منا» را تشییع می‌کند

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، با صدور اطلاعیۀ فراخوان و دعوت عمومی ، از ملت داغدار و عزادار و مردم شهید پرور و سلحشور ایران اسلامی دعوت کرد تا ، فردا، یک شنبه ، از ساعت 9:30 صبح از دانشگاه تهران ، با حضور حماسی ، پر شور و گسترده خود پیکر های مطهر جانباختگان فاجعه منا را بر روی دستان خود ، با آه و اشک و ماتم و قلوبی شکسته از این داغ گران و مملو از خشم آل سعود تا دیار حق و دیدار رب کریم تشییع کنند .

راهپیمایی اعتراضی علیه جنایات آل سعود

در ادامه تظاهرات علیه جنایات آل سعود و محکومیت کشتار مردم بی گناه یمن، این هفته پس از اقامۀ نماز جمعه در 7 استان کشور برگزار می شود.

سیداحمد دیده‌بان صادق انقلاب اسلامی بود

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با صدور بیانیه‌ای به مناسبت سالگرد رحلت یادگار امام (ره) اعلام کرد: سید احمد خمینی (ره) از مدافعان راستین و دیده‌بان صادق انقلاب اسلامی بود.

راهپیمایی در حمایت از مسلمانان میانمار

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی از ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی دعوت کرد که در راهپیمای حمایت از مردم مظلوم میانمار شرکت کنند.

جمعه روز اعتراض ایران به الحاق بحرین به عربستان

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در پی اعلام طرح آمریکایی الحاق بحرین به عربستان سعودی با صدور اطلاعیه‌ای بیان داشت: ملت بزرگ ایران اسلامی روز جمعه در اعتراض به این طرح شیطنت‌آمیز آمریکایی انزجار خود را علیه رژیم‌های دست‌نشانده آل خلیفه و آل سعود فریاد می‌زند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.