تروریست‌های اروپایی از ترکیه به سوریه می‌روند

باورنکردنی است که فرانسوی ها و اروپایی ها تندروترین گروهها و مشهورترین آنها در ارتکاب اقدامات وحشیانه مثل جبهه النصره و گروه موسوم به دولت اسلامی در عراق و شام (داعش) را برای خود برمی گزینند.

شورشیان سوری؛ «بچه خوب» یا «بچه بد»!

راهبرد فعلی آمریکا مبنی بر تجهیز «بچه‌های خوب» برای به حاشیه بردن «بچه‌های بد» تنها به معنای طولانی کردن جنگ داخلی در سوریه است اما ایالات متحده نباید در خصوص اندازه، ایدئولوژی، انسجام و قدرت، بچه‌های خوب خود را فریب دهد.

شرایط بد مخالفان در روزهای خوب ارتش سوریه

آنچه گفته شد، نشان از شرایط دشوار مخالفان مسلح سوریه دارد ولی به این معنی نیست که اوضاع سوریه در آستانه حل شدن قرار گرفته است. راه زیادی تا بازگشت آرامش به سوریه باقی مانده است با این حال روشن است که اکنون دولت سوریه طی سه ساله گذشته در بهترین شرایط داخلی و بین‌المللی قرار دارند

همکاری عربستان و اسرائیل در ارسال سلاح به سوریه

رادیوی رژیم صهیونیستی گزارش کرد: براساس توافقنامه عربستان با اسرائیل برای پشتیبای مالی از قرارداد خرید سلاح های قدیمی ارتش اسرائیل باهدف ارسال آنها برای مخالفان مسلح در سوریه به توافق رسیده است.

شهر استراتژیک «القصیر» به کنترل کامل ارتش سوریه درآمد

شهر «القصیر» را باید مرکز منطقه القصیر در استان «حمص» در سوریه به شمار آورد. مهمترین ویژگی شهر «القصیر» را باید در مساحت گسترده آن و وجود انواع فعالیت‌های زراعی و صنعتی و تجاری و فراوانی روستاهای آن دانست که از لحاظ تقسیم بندی اداری تابع شهر «القصیر» است.

تایید کشته شدن شهروند آمریکایی در سوریه

سه شورشی غربی که در بین آنها یک زن آمریکایی و یک شهروند اهل بریتانیا دیده می‌شود در درگیری با نیروهای دولت سوریه در این کشور کشته شده‌اند.

10 جنایت اصلی غرب در قبال سوریه

اظهارات و ادعاهاي «دولت‌»‌هاي غربي – يا همان رژيم‌هاي جنايتکاري که جنايتکاران جنگي آنها را هدايت مي‌کنند – در مورد سوريه همچون قطاري از دروغ‌هاي محض، مضحک و مزخرف است. گلچيني از «بهترين» که همان بدترين سياست‌ها و جنايات غرب در ارتباط با سوريه است در فهرستي تحت عنوان ۱۰ جنايت مهم غرب در قبال سوريه، جمع آوري شده است.

مک کین در میان تروريست‌های سوریه +عکس

«جان مک کین» سناتور جمهوری‌خواه و یکی از حامیان سرسخت کمک نظامی آمریکا به مخالفان سوریه، طی دیداری ناگهانی به سوریه سفر کرد و با گروههای شورشی و مسلح دیدار کرد.

لغو ممنوعیت ارسال سلاح به شورشیان سوریه

اتحادیه اروپا در نشست روز گذشته خود لغو ممنوعیت ارسال سلاح به سوریه با هدف کمک به معارضان سوری را تصویب کرد.

آمده‌اند تا اهل «لااله‌الا‌الله» را بكُشند

دشمنان ما به دنبال حفر تونل زیر مراقد و حرم‌های اسلامی هستند و باید مراقب بود كه به این مراكز مقدس آسیبی نرسانند. آن‌ها مساجد ما را تخریب كردند و از تخریب حرم حضرت زینب و سكینه و رقیه هم ابایی ندارند. زیرا تفكر آن‌ها این است كه «بكُش و تخریب كن و تهمت بزن تا امت عربی را تحریك كنی».

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.