واکنش دفتر جهانگیری به شکایت احمدی‌نژاد

در پی اظهارات وکیل رئیس‌جمهور سابق دفتر معاون‌اول رئیس‌جمهور با صدور جوابیه‌ای اعلام کرد: سوءمدیریت‌های آقای احمدی‌نژاد را به مرجع قضایی تسلیم خواهیم کرد.

شکایت رسمی بسیج‌دانشجویی از دانشگاه آزاد

روابط عمومی سازمان بسیج دانشجویی با انتشار بیانیه‌ای از شکایت سازمان بسیج دانشجویی از دانشگاه آزاد به دلیل بخشنامه غیرقانونی این دانشگاه در ارتباط با تشکل‌های دانشجویی خبر داد.

با مزاحمان تلفنی چه کنیم؟

مزاحمت تلفنی عبارت از یک فعل عمدی آگاهانه است که به محض کشف، ملاک مسئولیت کیفری مزاحم شناخته می‌شود و مرتکب طبق قانون باید پاسخگوی عمل ناشایست خود باشد؛ مگر اینکه مرتکب با ارائه دلائلی به دادگاه ثابت کند که عمل او از روی حسن نیت بوده و با هدف مشروع صورت گرفته است.

به جای مگان ۳ پراید تحویل می‌دهند

به جای مگان ۳ پراید تحویل می‌دهند، رضایت هم می‌گیرند شکایتی نباشد.

شکایت‌ شهردار شاهین‌شهر از یک سایت خبری

شکایت صرفاً در مورد خبری است که با عنوان ” شهردار حقیقت را می گوید یا امام جمعه” بر روی اين سایت قرار گرفته است. مطالبی که در این خبر آمده، کذب است. نه کسی اخراج شده است و نه کسی معلق. حقوق و مزایای این فرد کاملاً مشخص است که 31 روز کامل دریافت کرده است. ما روی همین موارد اعتراض داشتیم و اعتراضمان را به مراجع قانونی ارجاع دادیم.

دولت در این هفت ماه با منتقدانش چه کرد؟

برخورد دولت یازدهم با منتقدان عملکردش نیاز به گذر زمان دارد، اما بررسی کارنامه ۷ ماهه دولت تدبیر و امید، فضای امیدوارکننده‌ای را در مقابل دیدگان منتقدان قرار نمی‌دهد.

تبرئه احمدی نژاد از شکایت مرد دندانساز

محمود احمدی نژاد رئیس جمهور سابق کشورمان در خصوص شکایت یکی از شاکیان خصوصی خود در دادگاه کیفری تبرئه شد.

نقد توافقنامه ژنو باز هم قربانی گرفت

هر کشوری که در آن آزادی اندیشه و سخن و بیان و قلم و گردش آزاد اطلاعات بیشتر باشد، زمینه پیشرفت و تعالی در آن کشور مهیاتر خواهد بود. بی تردید اگر در جامعه‌ای بیان‌ها بسته و قلم‌ها شکسته شود اعتماد عمومی در آن جامعه از بین خواهد رفت.

کشورهای کارائیب از اروپا شکایت می‌کنند

در این طرح آمده است قربانیان جنایات اروپایی‌ها علیه بشریت و نوادگان آنها حق قانونی برخوردار شدن از عدالت را به شکل دریافت غرامت و لغو بدهی دارند.

دستور سکوت درباره کرسنت لغو شد؟

در این دیدار از فرازی خواسته شده‌ است تا برای صرف نظر کردن جعفر اماراتی از شکایتش از ایران و مصالحه در خارج از دادگاه میانجی‌گری کند.