فیلم بعدی کارگردان «شیار ۱۴۳» چیست؟

نرگس آبیار، نویسنده و کارگردان جوان سینمای ایران، این روزها مشغول انجام مراحل فنی فیلم «نفس» است. اما آبیار ظاهرا پروژه دیگری را هم در ذهن دارد.

«شیار ۱۴۳» به استرالیا و ژاپن می‌رود

«شیار ۱۴۳» دومین اثر بلند سینمایی نرگس آبیار در ادامه حضور بین المللی، در جشنواره فیلم زنان ژاپن و جشنواره فیلم استرالیا حضور خواهد داشت.

کارگردان «شیار143» سراغ «نفس» رفت

نرگس آبیار که پس از ساخت «شیار 143» طرح های متفاوتی را برای ساخت در دست داشت، قرار است نیمه اردیبهشت سومین فیلم جدید خود را با نام «نفس» کلید بزند.

هنر ارزشی و ارزش هنری کدام است؟

دکتر رضا پورحسین-«هنر» و «ارزش» دو واژه‌ی مشترک این سؤال است. ترکیب متفاوت این دو واژه، همانند دیگر واژه‌ها، ممکن است معانی متفاوتی را نسبت به یکدیگر افاده کنند، اما ترکیب متفاوت در این دو واژه، به ‌لحاظی که بیان خواهد شد، یک «معنا» را به ذهن متبادر می‌سازد.

۵۰ سال دیگر هم باید درباره دفاع مقدس بگوییم

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمودند: به‌ نظر من ما ۵۰ سال دیگر هم بایستى درباره‌ دفاع مقدس بنویسیم، بگوییم، توصیف کنیم، تشریح کنیم، انواع و اقسام هنرها را به خدمت بگیریم، براى اینکه این حادثه‌ عظیم را تبیین‌ کنیم.

«شیار ۱۴۳»از معبر پرفروش‌های کتاب گذشت

کتاب‌خوانان در هفته پایانی دی‌ماه به سراغ کتاب‌هایی با مضمون سبک زندگی رفتند که در میان آن‌ها کتاب «من دیگر ما» درباره مشکلات تربیت در دنیای امروز، مبانی تربیت دینی و نقش رفتار والدین در تربیت فرزند در لیست خوب می‌درخشد.

نرگس آبیار سه‌گانه می‌سازد

نرگس آبیار گفت: قصد دارم یک سه‌گانه سینمایی با موضوع مادر و جنگ را بسازم.

دوران فیلم‌های دفاع مقدس تمام نشده

مدیرعامل شرکت سپاد گفت: دوران فیلم‌های دفاع مقدس تمام نشده است.

هنری که اساسا دینی است

حجت‌الاسلام پناهیان درباره نقش دینی سینما، توقع روحانیون از سینما و تلویزیون، لزوم تعامل سینماگران با علمای دینی و برخی حاشیه‌های سخنرانی‌های سینمایی‌اش توضیح داد.

لزوم ساخت فیلم از زندگی خانواده شهدا

مراسم تجلیل از خانواده معظم شهدا و ایثارگران به همراه تجلیل از کارگردان فیلم شیار 143 به همت دانشگاه جامع علمی و کاربردی استان تهران برگزار شد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.