انقلاب‌بحرین و رسیدن به «نقطه بی‌بازگشت»

مسئله حایز اهمیت در این زمینه آن است که گرچه قیام های عربی انگیزه مضاعفی را به آزادیخواهان بحرینی برای گسترش اعتراضات خود داد اما فروکش کردن آنها هرگز منجر به کاهش شدت این مبارزات نشد و به طور حتم گسترش جنایات هم تاثیر چندانی بر روند آن نخواهد گذاشت.

رهبر شیعیان بحرین به بیمارستان منتقل شد

جمعیت الوفاق بحرین اعلام کرد که رهبر شیعیان بحرین به علت «زمین خوردگی» در منزلش دچار جراحت خفیف شده و به بیمارستان منتقل شد.

مردم بحرین از شیخ عیسی حمایت می‌کنند

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: برپایی نماز جمعه به امامت شیخ عیسی قاسم نشان‌دهنده حمایت مردم بحرین از این روحانی مبارز است.

تفکر بسیجی حافظ انقلاب است

خطیب موقت نماز جمعه تهران ضمن محکوم کردن حمله به بیت آیت‌الله شیخ عیسی قاسم گفت: این حرکات ناشی از توأم شدن انحراف در اسلام با استکبار است.

مردم بحرین هیچ اقبالی به آل خلیف ندارد

عضو فراکسیون روحانیت مجلس گفت: اقدام وحشیانه مأموران آل خلیفه در یورش به منزل شیخ عیسی قاسم به این دلیل بود که آنان متوجه شدند که مردم هیچ اقبالی نسبت به آنان ندارند و مشارکت ضعیف مردم در انتخابات اخیر این کشور نیز بیانگر بی‌اعتمادی مردم نسبت به آنان بود.

آل‌خلیفه مشروعیتش را از دست داده است

عضو جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی با بیان اینکه مردم و علما در مقابل تعرض به منزل شیخ عیسی قاسم سکوت نخواهند کرد خاطرنشان کرد: آل خلیفه با اقدامات خود مشروعیتش را از دست داده است.

شیخ عیسی،قربانی حقوق بشر دروغین است

دبیر جنبش عدالتخواه دانشجویی گفت: عدم حضور مردم در انتخابات بهترین اعتراضی بود که نسبت به حکومت آل خلیفه داشتند، هیچ وسیله‌ای و هیچ رسانه‌ای برای نشان دادن اعتراض آنها وجود ندارد.

رهبر قیام مردم بحرین کیست؟

رهبر انقلاب عالمی را «ستاره آسمان شیعه» می خوانند که حضورش در بحرین تنها پناه مردم بی دفاعی است که هر روز مورد هجوم نظامیان آل خلیفه و آل سعود قرار می گیرند.

فیلم: یورش آل‌خلیفه به‌منزل شیخ عیسی‌قاسم

منابع بحرینی روز سه شنبه به شبکه خبری العالم تأکید کردند که نیروهای آل خلیفه پس از یورش به منزل آیت الله شیخ عیسی قاسم، به ارعاب ساکنان آن و بازرسی از منزل پرداختند.

تکذیب خبر دیدار ایران با شیخ «عیسی قاسم»‌

سفارت ایران در منامه خبر روزنامه وابسته به دیوان پادشاهی بحرین مبنی بر دیدار با مرجع شیعیان این کشور را تکذیب کرد.