نوشته نعیم قاسم بر کتاب «رهبر احیاگر»

معاون دبیر کل حزب‌الله با تقریظی بر ترجمه کتاب اخیر خود که توسط خبرگزاری تسنیم به چاپ رسیده است از تلاش این خبرگزاری برای ترویج تفکر ولایت قدردانی کرد.

دیدگاه‌ استراتژیک رهبر؛ عامل قدرت ایران

معاون دبیرکل حزب الله لبنان با اعلام اینکه دیدگاه‌های استراتژیک رهبر ایران این کشور را قدرتمند کرده است، گفت: امام خامنه ای به ما آموخت که مقابله با اسرائیل باید اولویت باشد.

محاصره شدید و زمین‌گیر شدن تروریست‌ها

معاون دبیرکل حزب‌الله لبنان از فروپاشی توان هجومی تروریست‌ها در تپه‌های عرسال و الزبدانی و زمین‌گیر شدن آنها در برابر نیروهای ارتش سوریه و رزمندگان مقاومت لبنان خبر داد.

داعش را تار و مار کردیم

معاون دبیر کل حزب الله لبنان تاکید کرد: وحدت تحقق پیدا نخواهد کرد مگر اینکه در کنفرانس وحدت راهکارهای عملی مطرح شود چرا که این همایش یکی از هزاران کنفرانس محسوب می‌شود.

فاتح موشک نقطه‌زن ایرانی حزب‌الله+عکس

معاون دبیرکل حزب‌الله لبنان امروز گفته که مقاومت لبنان به موشک‌های نقطه‌زن ایرانی مجهز است. در ایران، به موشک‌ فاتح موشک نقطه‌زن و دقیق‌ترین موشک ایرانی گفته می‌شود.

سخنرانی سیدنصرالله در هفتمین شب عزاداری

سخنرانی دبیرکل حزب الله در مراسم عزاداری هفتمین شب از محرم الحرام در مجتمع سید الشهدا بیروت برگزار شد.

شیخ نعیم قاسم: موضع مسکو و حزب‌الله درباره سوریه نزدیک است

معاون دبیرکل حزب‌الله با اشاره به گفت‌وگوهای سید حسن نصرالله با معاون وزیر امور خارجه روسیه در بیروت گفت که مسکو مواضعی نزدیک به حزب الله درباره حل بحران سوریه دارد.

افسران قطری سلفی‌های لبنان را آموزش می‌دهند

مروز قطر که به یکی از مزدوران صهیونیستی در منطقه تبدیل شده، اجرای توطئه ای با هدف ایجاد تقابل میان گروه های سلفی درشمال و مقاومت در جنوب لبنان را بر عهده گرفته است و به این علت، با استقرار افسران خود حمایت مالی و مسلح کردن عناصر سلفی تندرو را در این منطقه دنبال می کند.

معاون دبیرکل حزب‌الله لبنان: ولایت فقیه در ایران موضوعی عرفی است

مسئله ولایت فقیه درایران یک مسئله تعبدی جدای از زندگی نیست، بلکه اتفاقا بخشی از قانون اساسی جمهوری اسلامی است که طی آن اختیارات و وظایف ولی فقیه و ابزاهای اِعمال این اختیارات و ابزارهای بازخواست و یا حتی عزل ولی فقیه ذکر شده است و این یعنی مسئله صرفا در دایره نظریه‌پردازی نیست بلکه اتفاقا در دایره زندگی روزمره مردم است و در سطح عمل به اجرا درمی آید.

مقاومت زوال ناپذیر است/ اجازه لحظه‌ای آسایش به اسرائیل نمی‌دهیم

معاون دبیرکل حزب الله لبنان ضمن تاکید بر تقویت روز افزون مقاومت، هماهنگی کامل ارتش، مقاومت و مردم لبنان را مایه نگرانی صهیونیستها دانست.