دوشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹

شیر مدارس، در انتظار اعتبار

مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران: برای ادامه توزیع شیر در مدارس در سال جدید ۱۱ میلیارد تومان اعتبار نیاز داریم که تا کنون اختصاص نیافته است.

لبنیاتی‌ها قیمت‌ها را پایین نیاوردند

در حالی که سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان به صنایع لبنی اولتیماتوم داده که تا امروز – 9 اسفند – مهلت دارند قیمت‌های افزایش یافته محصولات‌شان را به حالت قبل برگردانند، لبنیاتی‌ها محصولات تولیدی امروز خود را با همان قیمت‌های جدید و افزایش یافته روانه بازار کردند.

خطر پوکی استخوان با کاهش مصرف شیر

مشاور مدیرعامل صنایع شیر ایران گفت: صنعت شیر مخالف افزایش قیمت شیر خام نیست، بلکه بر اساس تحلیل هزینه فایده، امکان افزایش قیمت شیر خام را ندارد.

جایگزین روغن پالم در لبنیات مشخص شد

در حالی که صنایع شیر براساس تفاهم‌های صورت گرفته از ابتدای پاییز روغن پالم و هر گونه چربی گیاهی را از تولیدات صنعتی خود حذف می‌کنند، از چربی حیوانی و چربی طبیعی موجود در شیر گاو به جای آن استفاده خواهند کرد.

لبنیات در بازار ۲۰درصد گران شد+جدول

در حالیکه مسئولان صنایع لبنی تاکنون زیر بار خرید شیرخام به نرخ ۱۴۴۰ تومان نرفته اند، قیمت فراورده های لبنی در بازار دور از چشم مسئولان نظارتی ۲۰ درصد افزایش یافته است.

قیمت پیشنهادی شیر خام ۱۵۲۰ تومان

رئیس انجمن صنفی گاوداران استان تهران گفت: وزارت جهاد کشاورزی در کارگروه ستاد تنظیم بازار قیمت شیر خام را کیلویی 1520 تومان پیشنهاد داد.

مقصر گرانی قیمت جهانی شیر کیست؟

به گفته مایکل هاروی، تحلیلگر بازار لبنیات در روبوبانک، بازارهای خارج از چین از عهده پرداخت قیمتی که اقتصاد چین می‌تواند جذب کند، برنمی‌آیند.

قیمت ۱۰ قلم کالا از روزی که روحانی آمد

بیشترین رشد قیمتی را کره پاستوریزه داشته است که هر کیلو کره از مرداد ماه تا به امروز رشد دو برابری را تجربه کرده است.

کاریکاتور: خطر انقراض شیر مدارس!

شیر بی یال و دم آموزش و پرورش در معرض خطر انقراض است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.