روایت گرفتار شدن زنان در دام اعتیاد‎

اینجا «زندان شیشه‌ای زنان است» شاید این تیتر بتواند دردناکی اعتیاد در میان زنان را نشان دهد. مسئله‌ای که نیازمند توجه بیشتر مسئولان است.

کشف دو تن تریاک سراوان

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از درگیری مسلحانه یک ساعته با قاچاقچیان مسلح و کشف یک تن و 913 کیلو تریاک و 71 کیلو شیشه در عملیات شب گذشته پلیس سراوان خبر داد.

آگهی فروش شیشه و هروئین روی دیوار شهر

این روزها مردم در برخی از خیابان‌ها و معابر پایتخت شاهد تبلیغات علنی فروشندگان شیشه و هروئین آن هم با قیمت مناسب هستند.

انهدام ۸۷ کارگاه ساخت شیشه در کشور

قائم‌مقام دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور گفت: در سه ماهه سال جاری ۸۷ کارگاه ساخت ماده مخدر شیشه در سطح کشور منهدم شد.

دانشجویان ایرانی چه مخدری مصرف می‌کنند؟

مصرف مواد در دانشجویان گروه نمونه که در منازل مجردی سکونت دارند بیشتر از دانشجویانی بوده که در خوابگاه یا همراه خانواده خود زندگی می‌کنند و اکثر دانشجویان گروه نمونه اولین تجربه مصرف خود را قبل از ورود به دانشگاه عنوان کردند به گونه‌ای که 56‌درصد دانشجویان گروه نمونه اعلام کردند که در مورد موادمخدر اطلاعات کافی ندارند و این یک زنگ خطر جدی است.

عکس: اعدام قاچاقچی مواد مخدر در قزوین

با حکم دادستان عمومی و انقلاب قزوین یک نفر از سوداگران و قاچاقچیان مواد مخدر به جرم قاچاق هشت کیلوگرم هروئین صبح سه شنبه در ملاء عام به دار مجازات آویخته شد. وی از قاچاقچیان سابقه دار مواد مخدر بود که چندین بار به جرم توزیع مواد مخدر شیشه و هروئین دستگیر شده بود.

نمای شیشه‌ای کجای فرهنگ معماری ماست؟

علی‌رغم هشدارهای فراوان باز هم شیشه‌ در نمای ساختمان‌ها به کار می‌رود و این پرسش را ایجاد می‌کند که شیشه کجای فرهنگ‌ معماری ایرانی اسلامی‌مان گنجانده شده است؟ آیا حذف شیشه پایان بخش کابوس زلزله برای پایتخت نشین‌ها نیست؟

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.