این گروه‌ها در غرب هم نمی‌توانند مجوز بگیرند!

قرار است اولین کنسرت گروه راکی با نام «پیکلاویه» جمعه این هفته در برج میلاد برگزار شود. اجرای این گروه در حالی صورت می‌گیرد که ظاهرا تمام قطعات آن با دو زبان فرانسه و انگلیسی و با ادواتی چون گیتار الکتریک، گیتار باس انجام می‌گیرد. اینها همان قطعات موسیقی راک هستند که اصولا هیچ ربطی با موسیقی ایرانی ندارند و تنها ابزاری برای گرم کردن محافل فساد هستند.

حضور معنوی شیطان‌پرست در بازی‌های رایانه‌ای

سازندگان بازي‌هاي رايانه‌اي در طراحي داستان‌ها و عناصر مختلف اين بازي‌ها، از بن‌مايه‌هاي خيالي و واقعي بهره مي‌برند. آنها با قرار دادن اين بن‌مايه‌ها به عنوان پس زمينه، سعي مي کنند تا روايتي مجذوب‌کننده را در اختيار کاربران قرار دهند

زانو زدن «انرژی‌درمانگر» در برابر شیطان

لاوه بر فرقه‌هایی که رسماً عنوان شیطان‌پرستی دارند، در حال حاضر بسیاری از سرکردگان گروه‌هایی که در ارتباط با «انرژی‌درمانی»، « فرادرمانی»، «شعورکیهانی» و نظایر این عبارت‌ها و تیترها فعالیت می‌کنند نیز از جمله شیطان‌پرستان حقیقی هستند

بشارت، نگاهی کلیشه‌ای به شیطان پرستی

تاکید اصلی فیلم بر مضمون «شیطان‌پرستی» است‌ اما کارگردان تنها با چند صحنه کلیشه‌ای و موزیک متن مثلا استرس‌زا سعی کرده تا مخاطب خودش را از فیلم راضی نگاه دارد. عمده‌ترین مشکل فیلم اما‌ همان مدرسه دخترانه‌ای است که دانش‌آموزان آن دچار گمراهی شده‌اند. ظاهراً پسری از نسل خودشان آنها را به‌صورت حلقه‌وار به‌سمت افکار شیطانی سوق داده و به‌همین علت هر چند روز‌ یک‌بار، یکی از دختران داخل همان کلاس‌ به‌طرز مشکوکی می‌میرد.

تاکتیک جدید شیطان‌پرستان در ایران

در تازه‌ترین ماه‌نامه خبری تحلیلی که نخستین نشریه تخصصی حمایت از قربانیان فرقه در ایران است، مطالبی تحت عنوان، راهکارهای مبارزه با شیطان‌پرستی، آیا شیطان ‌پرستی در ایران وجود دارد، سینما ابزاری برای تبلیغ شیطان‌گرایی، اهانت دراویش گنابادی به ساحت اهل‌بیت (ع) و آگهی تبلیغاتی جدید علیه اسلام در آمریکا مطرح شده است.

الان همه چیز را به شیطان پرستی ربط می‌دهند!

کارگردان مستند «خدا و دیگر هیچ» گفت: شیطان‌پرستی نداریم بلکه باید گفت شیطان‌گرایی. ضمن اینکه نباید در نماد‌شناسی دچار افراط شویم و هر چیزی از جمله «تیر برق» را یک نماد ماسونی بدانیم.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.