چه کسانی با داعش و تکفیریها “هم دست” بودند؟

اعترافاتی از عبدالمالک ریگی؛ شاید خنده شما سر یک شیعه را بر باد دهد.

کدام یک خود را شیعه رضوی می دانیم؟

برخی فکر می کنند همین که در مسیر زیارت و #اربعین و هیئت و اینها هستند نشانه #شیعه ائمه بودن است! اما…

دلیلی بر شهادت امام صدر وجود ندارد

عادل عون مسئول دفتر جنبش اَمَل در تهران گفت: امام خمینی زیر نامه‌ای به چمران می‌نویسد که امام موسی صدر بهترین کسی است که برای شیعه کار می‌کند.

حکم علامه فشارکی برای حفظ جان شیعیان

علامه سیدمحمد فشارکی گفت: من حکم کردم بر تمام اهالی شیعه سامرا که زیارت عاشورا بخوانند و ثواب آن را هدیه کنند به روح جناب نرجس خاتون سلام الله علیها و آن را شفیع کنند … من ضامن می‌شوم که هر کسی این عمل را انجام دهد مبتلا به بیماری وبا نشود.

نسل‌کشی تدریجی شیعیان در ادلب

با وجود گذشت چهار ماه از محاصره دو شهر شیعه‌نشین «فوعه» و «کفریا» ادلب سوریه توسط تروریست‌های تکفیری، سکوت سازمان ملل و نهادهای جهانی حقوق بشری در این خصوص همچنان ادامه دارد.

زندانی شدن به خاطر گرایش به شیعه

نویسنده اردنی بعد از اعلام تمایل به مذهب تشیع و انتقاد از فساد در طبقه حاکم بر کشورش زندانی شد و مورد ضرب و جرح قرار گرفت.

ماموران فارسی‌زبان انگلیس برای استعمار عراق

در این گزارش بر آن هستیم تا به ابعاد مختلف پرونده سیاه شبکه بی بی سی فارسی برای پیگیری منافع مشترک آل سعود و دولت انگلیس برای ایجاد جنگ فرقه ای در عراق مروری گذرا داشته باشیم .

چرا صوفیه منفعل و سلفیه فعال است؟‎

در نگاهی به جوامع اهل‌سنت و افکار و جریان‌های فکری حاضر در حال و گذشته این جوامع این سوال مطرح است که چرا صوفیه منفعل و سلفیه فعال است؟‎

مفتی وهابی: شیعیان در اذان «خمینی رهبر» می‎گویند!

اخیرا تعداد زیادى از اهل سنّت به مذهب شیعه گرویده‏ اند و اگر کسى کتاب «عنوان المجد فى تاریخ البصره ونجد» را مطالعه کند به وحشت مى‏ افتد که چگونه برخى از قبایل عربى به صورت کامل، مذهب شیعه را پذیرفته ‏اند.

انتشار کتاب «عقائد الإمامیه» به زبان ایتالیائی

این نوشتار در راستای معرفی مکتب اهل بیت عصمت و طهارت (ع) در محافل علمی ایتالیا با همکاری رایزنی فرهنگی ایران در رم و موسسه گفتمان شیعه و کاتولیک در شهر مقدس قم به زبان ایتالیائی ترجمه و توسط انتشارات عرفان به چاپ رسید.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.