بندر بن سلطان: مادران شیعه را عزادار می‌کنم

رئیس دستگاه اطلاعاتی عربستان سعودی که انتظار نتیجه دادن تلاشهای دیپلماتیک روسیه درباره سوریه و منتفی شدن حمله نظامی به این کشور را نداشته است، اظهاراتی بسیار خشمگینانه و کینه توزانه را علیه شیعیان مطرح کرده است.

شيعيان در اندونزی تهديد به قتل شدند

درحالی كه مسئولان اندونزيايی تلاش می‌كنند كه اين مسئله را كم‌رنگ و حاصل اختلافات جزئی جلوه دهند، گزارش‌ها نشان از گسترش شيعه‌ستيزی در جاوه شرقی اندونزی می‌دهد.

آموزش خلبانان شیعه ممنوع !

اسرائیلی و سعودی‌ها از واشنگتن خواسته‌اند تا با اعزام خلبانان شیعه مذهب عراقی به امریکا جلوگیری کند زیرا بیم آن می‌رود که کنترل نیروی هوایی ارتش عراق به دست شیعیان بیفتد.

شهادت دختر نه ساله‌ بحرینی در شب عزاداری امام هادی(ع)

در حمله دیشب ماموران امنیتی بحرین به مراسم عزاداری امام هادی علیه السلام که با گاز اشک آور و نارنجک های صوتی انجام گرفت ، یک دختر معصوم بحرینی بر اثر استنشاق گاز اشک آور به شهادت رسید.

شیعه ستیزی؛ از بنی‌امیه و بنی‌عباس و صلاح‌الدین ایوبی تا آل‌خلیفه و آل‌سعود

آن‌چه همه نیروهای باطل را در برابر حق مسلم مردم بحرین قرار داده است جرمی است به نام شیعه بودن آنان که از نظر عرب‌های خشک مغز قابل بخشش نیست و نباید ازآن به راحتی عبور کرد.

شکست عملیات مشترک ارتش پاکستان و طالبان به پاراچنار

در تهاجم مشترک دو شب پیش ارتش پاکستان و طالبان افغانستان به مواضع شیعیان پاراچنار، هشت تن از رزمنده‌گان مقاومت شهید و تعدادی نیز زخمی شدند.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.