ارتباط معنوی با فاطمه(س) چگونه است؟/ راز تسبیحات حضرت زهرا (س)

انجام واجبات و ترك معاصی و محرمات از طرف شيعيان موجب شادی و خوشحالی آنان می ‏شود و اين بهترين راه برای برقراری ارتباط با معصومين و از جمله حضرت فاطمه زهرا سلام الله عليها است.

تفاوت شیعیان آخرالزمان و شیعیان زمان ائمه

براساس روایت امام سجاد علیه السلام بهترین شیعیان، شیعیان آخرالزمانی هستند که قائل به امامت آنها بوده، منتظر ظهورند و غیبت برایشان به منزله شهود است.

بیایید تانزانیا را الگوی خود قرار دهیم!

جالب تر و عجیب تر از این پدیده مدارس علمیه شیعی است که پذیرای اهل سنت است. حضور یک طلبه اهل سنت برای تحصیلات دینی در یک حوزه علمیه شیعی شاید پدیده بسیار شگفتی باشد که در این منطقه امری کاملا عادی است. حتی فارغ التحصیلان این حوزه علمیه را می توان به عنوان امام جماعات مساجد اهل سنت در مناطق مختلف مشاهده نمود.

سریعتر حضور شیعیان در حج تمتع را ممنوع کنید

امسال نباید عربستان سعودي به شیعیان اجازه حضور در حج تمتع دهد.

چرا عربستان به یمن حمله کرد؟

انصارالله به رهبری مدبرانه عبدالملک حوثی روز به روز موفق‌تر شد و نه تنها مناطق شمالی یمن را در اختیار گرفت، مناطق مرکزی و پایتخت را هم به اشغال خود گرفت.

آیا توسل به امام‌زاده‌ها مجرب است؟

این امام‌زاده‌ها و مشاهد مشرفه و عتبات عالیات را که ما شیعیان در اختیار داریم، دیگران از این‌گونه فیوضات محرومند.

جشن بزرگ میلاد حضرت زهرا(ع) در کربلا

همزمان با میلاد باسعادت حضرت صدیقه طاهره فاطمه زهرا (سلام الله علیها) همایش جشن و سروری با همکاری بعثه‌ مقام معظم رهبری و از سوی کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در کربلای معلی با حضور دوهزار مادر ایرانی مقیم‌ عراق برگزار می‌شود.

شیعیان برادران ما هستند

شیخ الازهر با بیان اینکه شیعیان برادران ما هستند، گفت: فتاوای مثبتی از سوی مراجع عراق و ایران در حرمت سب صحابه دیده‌ایم اما خواستار اقدامات قاطع از سوی مراجع بزرگ شیعه دارای نفوذ در این زمینه هستیم.

توزیع کتب ضدشیعی در غزه+تصاویر

یک گروهک تروریستی اقدام به چاپ و توزیع کتاب «جنگ با شیعیان برای مسلمانان واجب عینی است» در غزه کرده است.

«ژئوپلیتیک شیعه» واقعیتی در خاورمیانه

کارشناسان مسائل ژئوپلیتیک در نشستی تاکید کردند شیعیان به واقعیتی انکارنشدنی در خاورمیانه بدل شده‌اند و راهپیمایی اربعین تجلی قدرت شیعیان در عصر جدید جهانی است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.