فیلم: تظاهرات جانم فدای وطن در بحرین

علاوه بر اقشار مختلف مردم بحرین، فعالان سیاسی و چهره های سرشناس انقلابی و علمای این کشور از جمله شیخ علی سلمان دبیرکل جمعیت وفاق و آیت الله شیخ عیسی قاسم رئیس شورای اسلامی علمای بحرین و علامه غریفی در این تظاهرات حضور یافتند.

مداحی: بحرینِ تنها تو را به یاری می‌طلبد

یا مَن بِکَربلاء ِ قضیت َ بلامُعین | بحرینُ وحدَها و تُنادیک َ یا حُسین | نادتک بالانین لبیک یاحسین || ای آنکه در کربلا بدون این که کسی یاری ات کند شهید شدی اکنون نیز بحرین تنهاست و نام تو را به یاری می طلبد تورا با گریه می خواند و ندا می دهد:لبیک یا حسین!

بحرین، تابعیت ۳۱ فعال شیعه را لغو کرد

دولت بحرین اعلام کرد که تابعیت بحرینی ۳۱ تن از فعالان شیعه این کشور را لغو کرده است.

حمله شبانه عوامل آل خلیفه به منازل مردم

حمله شبانه عوامل رژیم آل خلیفه به معترضان بحرینی و بازداشت زینب الخواجه فعال بحرینی و 15 تن دیگر از آخرین اخبار قیام مردمی این کشور به شمار می رود.

آیات القرمزی بعد از آزادی: در زندان مورد ضرب و جرح قرار ‌گرفتم

آیات القرمزی با تایید شکنجه در زندان های آل خلیفه گفت : در زاندان، سلول من در مجاورت اتاق شکنجه قرار داشت و صدای شکنجه همیشه بلند بود.

آیات القرمزی آزاد شد + عکس

«آیات القرمزی» شاعره جوان بحرینی در حالی‏که در دادگاهی ظالمانه به یک سال حبس محکوم شده بود، ساعت 17:30 به وقت بحرین از زندان آل خلیفه آزاد شد.

الجزیره: شیعیان بحرین در اقلیت هستند!

در حالی که چند روز از آغاز گفت و گوهای ملی در بحرین نگذشته است و مقامات دولتی و نمایندگان معارضه به بررسی اصلاحات سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و قانونی می پردازند، شبکه الجزیره در پایگاه اینترنتی خود با انتشار سندی که آن را فوق محرمانه توصیف کرده است، مدعی شد شیعیان بحرین در اقلیت هستند.

نسل‌كشی دسته جمعی تدريجی در بحرين

سخنگوي تشكل “تلاش رسانه‌اي براي حمايت از انقلاب 14 فوريه ” در بحرين گفت كه اين كشور هم اكنون با نسل كشي دسته جمعي تدريجي روبرو است.

چرا انقلاب مردم بحرين را فراموش كرديم؟

همگان از جمله، انقلابيون و هم‌پيمانان انقلابي و اسلامگراها و غربگراها -چه عرب و چه عجم- يكي از مهمترين انقلابها را فراموش كردند و بر سركوب شبانه آن سكوت نمودند! انقلاب مردم بحرين، عليه فساد و استبداد حكام آن ديار بود. حكامي كه هم‌پيماناني استراتژيك براي مبارك بودند!

پیام مادر چهار شهید به زنان مسلمان بحرین در دیدار رهبری

نام من حلیمه است. از خانواده‌ی من همسرم سید حمزه و چهار فرزندم سید كاظم، سید داوود، سید كریم و سید قاسم سجادیان به شهادت رسیده‌اند… شنیده‌ام در بحرین، كه دلهای شما لبریز از عشق علی و فاطمه است، دشمن اسلحه‌اش را به قلب شما نشانه رفته است، اما بدانید راه شما راه خدا و راه خدا راه پیروزی است و ما با دعایمان شما را حمایت میكنیم.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.