تجمع مردمی در اعتراض به کشتار اعضای حرکت اسلامی نیجریه

سه شنبه ۱۵ آبان
ساعت ۱۵
مکان: مقابل دفتر سازمان ملل، بلوار شهرزاد
سخنران: مسعود شجره؛ رئیس کمسیون حقوق بشر اسلامی لندن

رهبري که باعث گرويدن ميليون‌ها آفريقايي به مکتب اهل بيت(ع) شد

بي ترديد تبليغ و ترويج انديشه هاي امام خميني(ره) و ارزش هاي انقلاب اسلامي ايران، در اقصي نقاط جهان، به ويژه در آفريقا، نيازمند استقامت، تدبير و مديريتي کارآمد است.

روایتی از حضور کاروان رضوی در عمق راهبردی جمهوری اسلامی+عکس

از قبل شنیده بودیم در مناطقی از غرب آفریقا، گروهی از شیعیان با رهبری شخصیتی که گفته می شد سید حسن نصرالله آفریقاست در حال فعالیت های رو به گسترش شیعی و انقلابی هستند.فردی که به واسطه آشنایی با انقلاب اسلامی ایران شیعه شده بود(و به نقلی دیگر، شیعه بوده و رفع تقیه کرده بود) و ظرف حدود سی سال جریانی را سازماندهی کرده که تعداد انگشت شمار شیعیان نیجریه را به بیش از 10 میلیون نفر رسانده بود.

۳فرزند رهبر شیعیان نیجریه در میان شهدای روز قدس

در جریان تظاهرات مردم نیجریه به مناسبت روز قدس ۲۵ نفر از جمله فرزندان رهبر جنبش اسلامی این کشور کشته شدند.

افشای پروژه جدید غرب برای حضور در نیجریه

ربودن دختران راه را برای دخالت و حضور نظامی آمریکا و اسرائیل در نیجریه صاف کرد، اجازه ندهیم کسی فریب بخورد گروه بوکوحرام چیزی جز پوشش عملیاتی برای بالکانیزه کردن نیجریه و سرقت منابع آن به نام جست‌وجو برای یافتن شورشیان نیست.

رهبر شیعیان نیجریه: آیت‌الله خامنه‌ای مقتدای شیعیان در جهان است

«ابراهیم الزکزکی» رهبر جنبش شیعیان در نیجریه با اشاره به افزایش گرایشات شیعی در این کشور تاکید کرد که شیعیان نیجریه احترام خاصی برای آیت الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی ایران به عنوان مقتدای شیعیان در جهان قائل هستند.

نیجریه؛ سرزمینی با هفت میلیون شیعه!

سال گذشته وقتی نقشه‌ی وهابیت برای انفجار خانه و دفتر زاکزاکی افشاء شد، و یارانش خواستند اسلحه به دست بگیرند، در شبهای احیاء و در میان سخنرانی‌اش همه را به حفظ آرام دعوت کرد و گفت که آن‌ها منتظرند شما اسلحه به دست بگیرید تا همه‌تان را بکشند!