ما و اردوغان؛ خودمان را سرزنش کنیم

واقعیت را بپذیریم؛ در ساختن وجهه‌ی کنونی اردوغان در پرونده فلسطین، «ما» هم مشارکت داشته و مقصریم. و او حالا، در دیپلماسی عمومی در ماجرای قدس، مرد شماره یک شده و ما حتی در نشست استانبول، جرات زدن زیر میز طراحی شده از سوی او را هم نداشتیم.

موضع اسرائیل کدام است؛ عصبانی یا امیدوار؟

گفتنی است در ماه‎های گذشته مسئولان پرونده هسته‎ای بارها با ایراد اتهام هم سویی منتقدان داخلی توافقنامه ژنو با مواضع سران رژیم صهیونیستی در قبال این توافقنامه، به این بهانه تلاش وِیژه‎ای را برای تخطئه منتقدان داخلی خود در پیش گرفتند، با این حال ظاهرا واقعیت ماجرا کاملا متفاوت بوده و اتفاقا رویکرد سیاست خارجی دولت، امیداوری را در دل رژیم صهیونیستی زنده کرده است.

شبکه‌ای که رویای «سیا» را به واقعیت بدل کرد

نکته قابل تامل، این جمله «مارک زوکربرگ» در مورد فیس‌بوک است که : «فیس‌بوک تنها و قدرتمندترین ابزار کنترل مردم است که تا کنون اختراع شده است». که این نشان دهنده ی پروژه پنهان فیس‌بوک در کنترل ارتباطات بشری در جهت منافع صهیونیزم جهانی و از بین بردن حرکت های مقاومت و آزادی خواهانه در جهان است که یک نمونه ی آن کنترل و هدایت بحران های سیاسی و اغتشاشات می باشد.

ابراز ارادت شیمون پرز به همجنس‌گرایان

رئیس رژیم صهیونیستی می‌گوید هر انسانی همان‌طور که حق دارد هوای تمیز تنفس کند، حق دارد همجنس‌بازی هم بکند.

پرز: آماده ديدار با رئيس جمهور ايران هستم!

شیمون پرز رئیس رژیم صهیونیستی در اظهاراتی از دکتر حسن روحانی رئیس جمهور ایران خواست به سرزمین‌های اشغالی سفر کند.

ادعاهای جدید ضد ایرانی شیمون پرز

رئیس رژیم صهیونیستی در ملاقات با نمایندگان پارلمان مکزیک ایران را به حمایت از تروریسم و تهدید هسته‌ای متهم و مدعی شد که صلح در دست دولت ایران است.

عکس: افطاری جنایتکاران

احیانا‌‌ همان قماش از مسلمانانی که در سوریه حلقوم کودک و زنان بی‌گناه مسلمانان و مسیحیان سوری را می‌برند و فریاد کثیف «جهاد» بر می‌آوردند، حالا هم باید بر سر سفره افطاری جنایتکار صهیونیسی مانند شیمون پرز حاضر شوند و…..

اعتراف پرز درمورد انتخابات ایران

رئیس رژیم صهیونیستی با بیان اینکه مشارکت مردم ایران در انتخابات بالا بود، گفت: نتایج انتخابات همه کارشناسان را متعجب کرد.

کاریکاتور: خیالات خوش پرز!

پرز : تردید ندارم اوباما به ایران حمله می‌کند‎.

رازگشایی شیمون پرز از «انتخابات آزاد»

پرز اظهار داشت: تصور می‌کنم آنچه که درباره ایران فراموش شده است، موضوع حقوق بشر در ایران است. آنچه بیش از پیش اکنون در ایران مطرح هست نقض حقوق بشر است.