انصارالله اعمال‌خصمانه سعودی را تلافی می‌کند

سیم ور خاطرنشان کرد: انقلاب مردم یمن خواست همه مردم در این کشور است و نه تنها با بمباران چیزی عوض نمی شود بلکه نیروهای مردمی و انصارالله بیشتر ترغیب به سرکوب دشمنان خود خواهند شد و تجاوز سعودی به عنوان اقدامی غیرقانونی است.

شهری دیدنی با جذابیت های خاموش

اگر به هردلیلی عید امسال در تهران ماندگارید اصلا جای نگرانی نیست لطفا غر نزنید، از اوضاع مالی و احوال روزگار شکایت نکنید، تهران میتواند بهترین گزینه برای گردشگری و تفریح باشد.

ثروتمندترین مرد ایران به مذاکرات خوشبین شد

در شرایطی که آمریکایی گزینه های خود را زیر رو می کشند و مدام دم از تشدید فشارها بر ایران و نقض توافق ژنو می زنند و برخی در داخل همچنان به مذاکرات و رسیدن با توافق با شیطان خوشبین هستند.

وحدت بین جوامع اسلامی با حضور زنان

اتحاد دوستانه و صمیمانه و بدور از هر گونه اختلاف مذهبی بین زنان کشورهای مختلف اسلامی می تواند بستر را برای تحکیم وحدت بین زنان مسلمان که نیمی از پیکره جوامع اسلامی را تشکیل می دهد فراهم کند و آنان می توانند تاثیر قابل توجهی بر نیمی دیگر جامعه بگذارند .

حماسه‌آفرینان 9دی در انتظار محاکمه سران‌فتنه

در زمان فتنه انتخابات، دشمنان بسیار تلاش کردند با پخش صحنه های سوت و کف فتنه سبز در روز عاشورا، فضا را به نفع خود تمام کنند ولی نمی دانستند که این باعث می شود مردم ما به خیابان ها بیایند و تودهنی محکمی به آنان بزنند.

شیرزنانی که عشقشان را با هیچ چیزی عوض نکردند

«ما لیلی و مجنونیم، شیرین و فرهادیم»عمو حسن یا به قولی «موجی مهربان» با عشق و علاقه این جملات را بیان می کرد چون همسرش به معنای واقعی لیلی عمو حسن است همسری که با تمام توان با به دوش کشیدن بار مسئولیت زندگی و مجروحیت عمو حسن به حق جزو معدود زنانی است که دنیا را به عشق آخرت زیستند.

اسیدپاشی بهانه‌ای برای ایجاد تفرقه

حادثه اسیدپاشی به زنان را باید بسیار دقیق مورد بررسی قرار داد چرا که ثابت شده در این سالیان وقتی حادثه ای در جامعه به شکل زنجیره ای روی داده گذشته از زیان های مادی خسارات روحی و روانی غیر قابل جبرانی در پی داشته است و نیروی انتظامی و دولت باید پی گیر و پاسخگوی این مهم باشند زیرا این مسئله به طور وسیع موجب ترس و وحشت مردم به ویژه زنان در شهر اصفهان شده است.