مسئولین به میان مردم بیایند و خود را در مقابل نقد بدون سانسور و گزینش نشده مردم قرار دهند.

مصاحبه قسط با محمد جواد معتمدی نژاد دبیر جنبش عدالتخواه دانشجویی به مناسبت پیام رهبر انقلاب به جنبش دانشجویی در شش هشت ۸۱

در حفظ اسرار نظام اصل بر برائت نیست‬

در بحث امنیتی و مخصوصا امنیت خارجی وقتی پرونده های مهمی مطرح می شود بسیاری از امور نباید انتشار پیدا کند بنابراین قاضی حق دارد وکیلی را معرفی کند که مورد اطمینان باشد و بدانیم که این مسائل را در جای دیگری بیان نمی کند بنابراین مسائل کشور اقتضا نمی کند که ما در پرونده های مهم امنیتی اسرار نظام را منتشر کنیم.

مواضع رئیس جمهور در پیکره دولت پیگیری شود

رئیس قوه قضاییه از مواضع رئیس جمهوری در سفر اخیر به نیویورک و حضور در مجمع عمومی سازمان ملل‌ متحد قدردانی و این مواضع را «منطقی، معقول و عزتمندانه» ارزیابی کرد.

تیزبینی مقام معظم رهبری آمریکا را رسواکرد

رئیس قوه قضاییه با تأکید بر برخورد با مفاسد به دور از هر گونه در نظر گرفتن خطوط قرمز توهمی گفت: تیزبینی مقام معظم رهبری رفتار منافقانه آمریکا را آشکار کرد.

محسنی‌اژه‌ای معاون‌اول قوه‌قضائیه شد

در احكام جداگانه‌ای كه از سوی آيت‌االله آملی لاريجانی صادر شد، شش انتصاب جديد در قوه قضاييه صورت گرفت. رئیس قوه قضاییه در حکمی “حجت‌الاسلام والمسلمین حسین کریمی” معاون قضايی ديوان عالی كشور را به سمت رئیس دیوان عالی کشور منصوب کرد. آیت‌الله آملی لاریجانی همچنین در احکام دیگری “حجت‌الاسلام والمسلمین غلامحسین محسنی اژه‌ای” را […]

درخواست‌اشد مجازات برای جاسو‌سان‌آمریکایی

فضاسازی ارگان‌های جاسوسی و رسانه‌ای کشورهای غربی از این ماجرا در حالی است که در شرایطی که افکار عمومی جهانی به سمت مخالفت با اقدامات اسرائیل در غزه می‌رود، از این تاکتیک رسانه‌ای استفاده می‌شود تا اذهان جهانی به سمتی غیر ازآنچه اهمیت و اولویت جهانی شده است سوق داده شود.

سرانجام جریان اصلاح طلبی به فتنه منجر شد

سرانجام جریان اصلاح‌طلبی که ابتدا با شعارهای خوبی آغاز و در نهایت به فتنه منجر شد، جریان مجلس ششم و تحصن های نمایندگان آن دوره که تبدیل به موضوعی برای رسانه‌های معاند شد و وقوع فتنه‌های سال 78 و 88 از جمله توطئه‌ها و مشکلاتی است که با تدبیر و رهبری بی‌بدیل مقام معظم رهبری خنثی و در نهایت موجب سربلندی هرچه بیشتر نظام جمهوری اسلامی شد.

اهمیتی به سخنان غربی‌ها نمی‌دهیم

رئیس دستگاه قضا در واکنش به قطعنامه‌های حقوق بشری اتحادیه اروپا و کشورهای غربی گفت: آنها نسخه می‌دهند قصاص در ایران متوقف شود و خواستار آزادی همجنس بازی هستند اما بدانند اهمیتی به آنها نمی دهیم.

آملی لاریجانی: اجحافی در حق زنان نشده است

اسلام هیچگاه زن را جنس دوم معرفی نکرده است/ چگونه مدعیان حقوق بشری غرب که اجدادشان تا همین یکی دو قرن پیش از این برده‌دار، دزد دریایی و گاوچران بودند، معیارهای حقوق بشری برای تمام جهان تعیین و آن را بر جهانیان و مسلمانان تحمیل می‌کنند.

آملی لاریجانی: مگر کشور در و پیکر ندارد؟

رئیس قوه قضائیه با اشاره به دیدار اشتون با برخی محکومان فتنه گفت: مگر این کشور بی در و پیکر است که هر کسی آمد، هر کجا خواست برود؟ دیدار با فتنه‌گران دهن‌کجی به نظام است.

اخرین اخبار
پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.