پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹

فیلم: با نوای کاروان با صدای سردار آهنگران

حاج صادق آهنگران در حاشیه دیدار فرماندهان و سرداران سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مدیحه سرایی پرداخت.

رفتار ظریف ننگی در تاریخ انقلاب بود

صادق آهنگران گفت: رفتار ظریف در تاریخ انقلاب ما ننگی بود که به هیچ صورتی قابل توجیه نیست.

آهنگران، نوای انقلاب جلوتر از مداح‌های انقلابی امروز

آهنگران برخلاف بعضی مداح‌های حتی انقلابی امروز که تنها در چارچوب سنتی و محیط‌های خود، حاضر به اجرای برنامه هستند، اساس برنامه‌های خود را در محیط‌های انقلابی و با محوریت مسائل روز انقلاب گذاشته بود. مهم‌ترین مسئله او جنگ، دعوت به ایستادگی، پاسداشت یاد شهدا و مقابله با نظام سلطه بود، پس از جنگ به پاسداشت یاد جنگ و امام روی آورد و بسته به نیاز روز حتی کار با موسیقی تولید کرد.

حرف­هایی شیک و فانتزی درباره امنیت ملی

جنگ با کسی شوخی ندارد و اگر کسی از سر هیجان و جوزدگی تا جایی رفته باشد، اولین رفتارهای خشن جنگ، او را پشیمان می‌کند. بهمن جلالی که از عکاس‌های مشهور بود و اوایل جنگ، چند سفر تا جبهه رفته بود و مجموعه عکس‌هایی از جنگ داشت، می‌گفت جنگ خیلی جدی بود و وقتی پرسیدند چرا در سال‌‌های بعدی جنگ، دیگر عکس جنگ ندارد؟ گفت جنگ خیلی جدی بود و آدم‌ها را جدی جدی می‌کشتند.

حرف‌هایی پیرامون آهنگران در عصرجدید

رسانه‌ها در شناساندن آهنگران موثر بوده‌اند، اما نمی‌شود گفت آهنگران مدیون رسانه است. بلکه رسانه مدیون آهنگران است. ممکن است بگویند رسانه این آقا را مطرح کرد، اما چاره‌ای نداشت. آدم‌های دیگری هم در همین مسیر بودند، اما حتی ما «ممد نبودی ببینی» را هم جزو جریان آهنگران می‌دانیم.

نامه صادق آهنگران به امام خامنه‌ای

آقا جان! به فضل الهی این حنجره وقف اسلام و ایران است و پس از امام و شهدا تا رمقی هست در بیعت با ولایت باقی خواهد ماند.

فیلم: مداحی آهنگران در اختتامیه جشنواره عمار

در اختتامیه پنجمین جشنواره عمار حاج صادق آهنگران به‌پاس سال‌ها تلاش فرهنگی در جهت اعتلای انقلاب اسلامی مورد تقدیر قرار گرفت. این مداح اهل بیت(ع) در این مراسم برای دقایقی گزیده‌ای از سرودهای خاطره‌انگیزش را بازخوانی کرد.

گزارش تصویری: تجلیل از حاج صادق آهنگران در اختتامیه جشنواره عمار

کتاب‌ها و آثار اهدایی نویسندگان و هنرمندان به این مداح انقلابی زینت‌بخش تریبون مراسم بود. همچنین قرآن اهدایی مقام معظم رهبری توسط خانواده‌های شهدا به برادر آهنگران تقدیم شد. حامد زمانی نیز٬ اثر جدید خود با عنوان «و تازه اول عشق است» را که در این مراسم رونمایی شد٬ به حاج صادق آهنگران تقدیم کرد.

ظهر روز دهمین بود… که آبش دادند

بهروز آورزمان نیز همچون دیگر از هنرمندان جبهه انقلاب یکی از سروده‌های ادبی خود را در آستانه اختتامیه جشنواره عمار و تقدیر از آهنگران، به این خواننده و مداح انقلابی تقدیم کرد.

فرج‌الله سلحشور،یوسف‌پیامبر خود را تقدیم کرد

در پی موج تقدیم از حاج صادق آهنگران، فرج الله سلحشور، سریال و کتاب یوسف پیامبر را طی نامه ای به حاج صادق آهنگران تقدیم کرد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.