چرا اصلاح‌طلبان از افشای نام‌خائنین هراس دارند

صادق خرازی از روایت «اشتباهات» یاران سیاسی‌اش عبور کرده است؛ او وارد منطقه ممنوعه و خطوط قرمز شده و «مگوهای» اصلاحات را بازگو می‌کند و راوی صادقی از خیانت‌های برخی اصلاح‌طلبان است و جریانی از هراس افشای نام افراد، حمله سازمانی به سفیر اسبق ایران در فرانسه را آغاز کرده است.

اتهامات نسل اول به نسل دوم اصلاحات

به دنبال اظهارات صادق خرازی رئیس شورای مرکزی حزب «ندا» مبنی بر وجود لیستی از اصلاح طلبانی که به دشمن گرا می داده اند، برخی چهره های نسل اول اصلاح طلبان اتهامات سنگین و بی سابقه ای را متوجه خرازی کردند.

اصلاحات نیاز به تعریف مجدد دارد

رئیس شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان گفت: اصلاحات نیاز به تعریف مجدد داشته و باید در احزاب مهم و قدرتمند متجلی شود.

روایت خرازی از آشنا نبودن حسن روحانی با اصطلاحات هسته‌ای

در کاخ الیزه مشاور ارشد امنیت ملی رئیس‌جمهور فرانسه به من گفت «آن‌قدر این اصطلاح فلان هسته‌ای را به کار نبرید. این واژه مبنای حقوقی‌اش بمب هسته‌ای است. همین اشتباه ازلحاظ حقوقی پای شما را گیر می‌اندازد وقتی شما می‌گویید دانش صلح‌آمیز هسته‌ای داشته باشیم، نباید این اصطلاح را به کار ببرید»

بابت مذاکرات هسته‌ای از رهبر انقلاب تذکر نگرفته‌ام

سعید جلیلی عضو ارشد سابق تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای کشورمان پیش از ظهر امروز در حاشیه مراسم رونمایی از سند جامع نقض حقوق بشر در انگلیس، در پاسخ به سوال خبرنگاری که پرسید آقای صادق خرازی در یکی از برنامه‌های تلویزیونی اعلام داشته که شما بابت مذاکرات هسته‌ای از رهبر انقلاب تذکر گرفته‌اید، گفت: من این مصاحبه را ندیده‌ام، اما اینکه از رهبر انقلاب بابت مذاکرات هسته‌ای تذکر گرفته‌ام، کذب محض است، چون این مسائل مبنا و اساسی ندارد و این حرف یک دروغ‌سازی است.

خیز دبیرکل حزب «ندا» برای رقابت با روحانی

دبیرکل حزب ندای ایرانیان گفته است که احتمالاً در انتخابات ریاست‌جمهوری ۹۶ کاندیدا شود.

حسین فریدون؛ عامل تماس تلفنی روحانی و اوباما

بعد از انتقادات شدید صادق خرازی برخی رسانه‌ها گمانه‌زنی‌هایی را درباره مصادیق افراد مورد اشاره خرازی مطرح کردند. اما به راستی منظور این دیپلمات کهنه کار اصلاح طلب چه کسی بود!

مراقب باشند شرمنده تاریخ نشویم

کارشناس مسائل بین‌الملل گفت: بسیاری از صاحب نظران امروز ایران عمق دانش‌شان یک وجب است و باید مراقب باشند از این ذوق زدگی‌ها اتفاقی رخ ندهد که در آینده در تاریخ شرمنده شویم.