بیانیه بسیج دانشکده حقوق خطاب به آملی لاریجانی

بسیج دانشجویی همواره خواهان مبارزه اصولی و ریشه ای با فساد در کشور و اجرای فرمان هشت مادهای مقام معظم رهبری بوده است ولی با اقدامات شعاری و تحریک افکار عمومی و سپس آرام کردن آن با صدور احکام اعدام مخالف است.وعقیده دارد که اقدامات رییس محترم قوه در این 2 پرونده و اظهار نظر های مکرر خارج از اختیارات مصرح برای ایشان در اصل 158 قانون اساسی می باشد.

روسای قوا در جلسه مشترک چه کتابی خواندند +عکس

زمانی که عکاسان وارد اتاق رئیس مجلس شدند، آیت‌الله آملی لاریجانی رئیس قوه قضائیه و محمود احمدی‌نژاد رئیس جمهور کشورمان در حال تورق کتابی بودند که روی میز رئیس مجلس قرار داشت و ظاهرا کتاب مذکور کتابی بود که علی لاریجانی آن را پيش از ورود سران ديگر قوا مطالعه می‌کرد.

نامه آملی لاریجانی به رهبر انقلاب

اينجانب بر خود لازم مي دانم از سوي خود و خانواده بزرگ دستگاه قضايي از بيانات ناصحانه و ارزشمند حضرت مستطابعالي در جمع مردم شريف آذربايجان شرقي تشكر کرده و اعلام می کنم ، در مسير اجراي توصيه ها و تذكرات مشفقانه حضرتعالي همچون گذشته گام هاي استوار بر خواهيم داشت.

نامه 65 فعال و كانون فرهنگي مشهد مقدس به رئيس قوه قضائیه

حال که دادگاه محاکمه مهدی هاشمی پیش رو است، شنیده می‌شود خانواده ایشان فشارهای زیادی را به دستگاه قوه قضائیه وارد می‌کنند تا در روند قانونی این پرونده اخلال ایجاد کنند. هر چند سران فتنه در پیش مردم رسوا شده‌اند، اما انتظار مردم از قوه قضائیه اجرای عدالت و قانون است.

امام در واکنش به نامه های رد و بدل شده؛ بروید به فکر گندم مردم باشید

بعد از اتمام صحبت های میرحسین موسوی، امام خطاب به وی گفته بود: ذخیره گندم شما چند روز است و نخست وزیر جواب داد ۷ روز. دوباره امام خطاب به وی اظهار داشته است: این ذخیره را بیشتر کنید و سپس امام جلسه را پایان دادند.

تصاویر: رهبر انقلاب و مسئولین در نماز عید فطر

نماز روز عید فطر به امامت رهبر انقلاب در تهران با حضور گسترده مردم برپا گردید.

نگاهی به گلایه‎‎های قوا از یکدیگر و نتایج فرامرزی آن

نامه رییس‎جمهوری به مجلس و قوه قضاییه و گلایه از کار‌شناسی در امور دولت، خصوصا در بعد اقتصادی، پاسخ هیأت رییسه مجلس به این نامه، واکنش‎های قوه قضاییه، مجمع تشخیص مصحلت به این طرز برقراری ارتباط و مصاحبه‎‎های جسته و گریخته مسئولان علیه یکدیگر، از جمله مسایلی است که به تغلیظ این فضا انجامیده‎اند.

رسانه‌ها و مطبوعات برای جلب مشتری، حرف‌های خلاف واقع نزنند

آیت‌الله صادق آملی لاریجانی در جلسه مسئولان عالی قضایی خاطرنشان کرد: رعایت این مساله اختصاص به گروه و جریان خاصی هم ندارد و قانون برای همه است و متدین و غیر متدین هم نمی‌شناسد.

انتشار نامه‌های جعلی نشانه ذلت فتنه گران است

رئيس قوه قضائيه به فتنه اخير فتنه گران در انتساب نامه اي جعلي به ايشان اشاره كرد و گفت: انتساب اين نامه جعلي در امتداد همان فتنه هاي پس از انتخابات است و نشانگر ذلتي است كه فتنه گران در آن درافتاده اند.

روابط غیرقانونی مجلس و دستگاه‌قضا با مدیریت دانشگاه‌آزاد را پایان دهید

نمي‌دانيم چرا امروز متأسفانه شفافيت گفتار و تصميم از سوي وكلاي مجلس و مسئولان عالي‌رتبه قضايي در خصوص تخلفات صورت گرفته از سوي مسئولان دانشگاه آزاد به چشم نمي‌خورد و تصميمي براي برخورد با تخلفات انجام شده صورت نمي‌پذيرد و اين شائبه را در ذهن افكار عمومي ايجاد مي‌نمايد كه آيا بخشي از دستگاه قضايي و همچنين نمايندگان مجلس منافعي در ادامه روند اين تخلفات دارا مي‌باشند…

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.