شناسایی عوامل ترور شهيد «صانع ژاله»

حجت‌الاسلام‌ حيدر مصلحي با اشاره به شهادت شهيد “صانع ژاله ” دانشجوي بسيجي به‎دست عوامل ضدانقلاب گفت: كساني كه در اين قضيه نقش داشتند، شناسايي شده و اقدامات لازم در اين خصوص صورت گرفته است.

همواره خود را سرباز نظام و ولایت دانسته و می‌دانیم

خانواده شهید صانع ژاله که در فتنه اخیر منافقان با شلیک گلوله به شهادت رسید، با انتشار نامه‌ای بر کینه‌توزی فتنه‌گران خط بطلان زده اعلام کردند: همواره خود را سرباز نظام و ولایت دانسته و می‌دانیم.

فیلم: ارتباط شهید صانع ژاله و روزنامه کیهان

حسین شریعتمداری شب گذشته با حضور در یک برنامه خبری گفت: شهید ژاله از کسانی بود که به ما خبر و اطلاعات می‌رساند. مثلا وی چندی پیش با جمعی نزد آقای منتظری رفته بودند که خبر این دیدار را هم به ما دادند و ما منتشر کردیم.

ما برای خون‌خواهی آمده‌ایم نه سوگواری؛ مطالبات مردم در پلاکارد‌ها

مراسم تشییع جنازه شهید صانع ژاله که صبح چهارشنبه برگزار شده بود بار دیگر به صحنه ابراز انزجار و نفرت مردم به سران فتنه و حامیان آن تبدیل شد. پلاکاردها و دست نوشته‌های مردم خود گویای خواسته‌های آنان است.

پناهیان: ان‌شاءالله این آخرین شهید فتنه قبل از ظهور باشد

امروز از اقصی نقاط دنیا دوستداران انقلاب با ما تماس می‌گیرند و می‌گویند شما در ایران چه می‌کنید؟ آیا نمی‌توانید از پس چند فتنه گر بر بیائید؟ وی در خاتمه گفت: انشاالله این آخرین شهید فتنه قبل از ظهور منجی است.

تصویر: طناب دار بر گردن موسوی در تشییع جنازه صانع ژاله

مراسم تشييع پيكر پاك شهيد ژاله به راهپيمايي عظيم عليه سران فتنه تبديل و تشییع کنندگان خواستار اعدام فوری سران فتنه شدند.

تصویر: مراسم تشییع شهید صانع ژاله (۱)

ساعتی پیش مراسم تشییع جنازه شهید «صانع ژاله» دانشجوی حافظ قرآن، از چهارراه ولیعصر به سمت دانشگاه تهران با حضور ملت شهیدپرور و تنی چند از نمایندگان مجلس برگزار شد.

فیلم: مرگ بر موسوی و کروبی در مراسم تشییع شهید صانع ژاله

حاضران در مراسم تشییع پیکر پاک شهید صانع ژاله با سر دادن شعارهای «مرگ بر موسوی»، «مرگ بر کروبی»، «مرگ بر خاتمی» و «مبارک ایرانی اکبر رفسنجانی» خشم و انزجار خود را به نمایش گذاشته‌اند.

تلاش ضدانقلاب برای مصادره دانشجوی شهید بسیجی

سایت‌های ضدانقلاب و وابسته به جریان فتنه سبز در یک حرکت رو به جلو و منافقانه در تلاش‌اند با جوسازی و دروغ پراکنی یکی از کشته شدگان حوادث 25 بهمن را منتسب به جریان سبز معرفی کنند و در یک پروژه‌ی جدید سیاه‌نمایی علیه ایران اسلامی، مسئولیت کشته شدن وی را متوجه نظام کنند؛ اما واقعیت غیر از این است.

سزای سران فتنه فقط بخاطر حوادث ۲۵ بهمن: اعــــــــــدام

اگر از همه‌ی سابقه‌ی سیاه چندین ماهه‌ی خائنین همچون کروبی و موسوی و خاتمی چشم پوشی کنیم تنها خون کسانی که دیروز در این ماجراها به زمین ریخته شده است کافی است تا این سران فتنه هرچه زودتر دستگیر و به جرم مفسد فی الارض اعدام شوند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.