این مغازه فروشنده ندارد

یک کتابفروشی در چین آنقدر به مشتریان خود اعتماد دارد که بدون هیچ صندوق‌دار یا حتی فروشنده‌ای اداره می‌شود!

«رمضان» به چه معناست

وقتى شکم انسان از غذاها خالى شد، پرهیزکارى، امانت‌دارى، صداقت و خلاصه انسانیت او تقویت شده و نور ایمان در قلب او تجلى مى‌کند.

جلیلی: آیت‌الله مهدوی‌ معلم صداقت بود

آیت الله مهدوی کنی بارها از خدا خواسته است با عشق امام خمینی(ره) از دنیا برود و در سالگرد 14 خرداد نیز مرحوم مهدوی کنی دچار کسالت شد که این شاهد خوبی برای اخلاص وی در این مسیر بود.

راه‌های جلوگیری از شکل‌گیری و گسترش عوام فریبی در جامعه

شهید بهشتی تظاهر به ساده زیستی و کم پولی ومریدپروری را عین عوام‌فریبی می‌داند و هرگز راضی نمی‌شود به این بیماری مهلک دامن بزند و در آلودگی جامعه سهیم گردد که او «هادی» و «مصلح» است و باید با این تفکرات باطل به مقابله و معارضه بپردازد و اسلام را از این بلایا و مصائب بزرگ، رهایی بخشد.

موسوی به شایعه بازداشت محافظش تاکید کرد!

اما باز میرحسین موسوی با معلوم شدن کذب بودن امروز در دیدار با خانواده شهدا ادعای خود را مبنی بر این موضوع اعلام کرد و گفت که احمد یزدانفر بر سر اعتقادش ایستادگی کرده است و با دستگیری یزدانفر خود را در معرض آسب پذیری بزرگی قرار داده اند! البته این نه اولین دروغ است و نه آخرین آن خواهد بود. اما شاید همین یک مورد بتواند نشان دهد که آقای موسوی و رسانه های حامی او تا چه اندازه از حقیقت گریزان هستند و حتی در برابر حقایقی چنین روشن نیز سر تسلیم فرود نمی آورند. چنانچه در برابر رای ملت هم تمکین نکردند.

گرداننده سایت‌های پورنو فعال سیاسی شد!

آنچه جالب بود، نوع نگارش نامه و نحوه انتشار اخبار آن در برخی سایتهای خبری ( بخصوص در سایتهای خبری جنبش سبز و حقوق بشر) است. استفاده از عنوان زندانی سیاسی برای سعید ملک پور و پوشش اخبار مرتبط با وی در سایتهای سیاسی نکته قابل تاملی است و بعید نیست در آینده رنجنامه بازداشت شدگان مربوط به دزدی، قتل، تجاوز و حتی افرادی مانند ریگی (که از قرار ایشان هم بدون نشان دادن کارت شناسایی و حکم بازداشت دستگیر شده است) در این سایت‌ها منتشر شود.

به رسانه‌های غربی کاری نداشته باشید

آلکس بلیدا، مدیر شبکه خبری فارسی صدای آمریکا پاسخ نامه‌ی سردبیران ایرانی سایت‌های خبری را ارسال کرد. وی در این نامه به بندهایی از نامه سردبیران ایرانی اشاره می‌کند که رسانه‌های غربی را به عدول از اخلاق حرفه‌ای متهم کرده‌اند. ایشان بدون پاسخ به هیچ یک از سوال‌ها از سردبیران ایرانی می‌خواهد که به رسانه‌های غربی کاری نداشته باشند…

مسابقه بزرگ «صداقت سبز»

پس از فروکش کردن حوادث ماه‌هاي اخير، از عموم مردم دعوت به عمل مي‌آوريم، تا با ارائه‌ي يک شعار و فقط يک شعار از شعارهاي حاميان سبز که خود به آن وفادار مانده باشند، برنده‌ي خوش اقبال يک دستگاه پژو 207 بشويد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.