موشن گرافیک: صداقت آمریکایی ۲

انتشار موشن‌گرافیک و پوسترهای «صداقت آمریکایی» پیش از این با استقبال بالای مخاطبان مواجه شد و توانست بحث‌های مفصلی را ایجاد کند. حالا اما «خانه طراحان انقلاب اسلامی» اقدام به انتشار موشن‌گرافیک «صداقت آمریکایی۲» با موضوع مذاکرات ایران و آمریکا کرده است.

صداقت آمریکایی ۲ منتشر شد +دانلود

در این چند وقت که بحث مذاکرات آمریکایی‌ها با جمهوری اسلامی ایران داغ شده است هر روز شاهد نشان دادن چنگ و دندان پوک و پوشالی آمریکا با ادبیات مضحک «همه گزینه ها روی میز است» هستیم.

موشن گرافیک صداقت آمریکایی

تناقض های رفتاری دولتمردان آمریکا در قبال گفتارشان، آن چنان واضح است که، بی اعتمادی به این دولت فریب کار نیازی به تبیین ندارد. لیکن لازم است هر از گاهی حافظه ی تاریخیمان را مرور کنیم تا در تصمیم گیری ها دچار اشتباه نشویم.

بنر‌های صداقت‌آمریکایی در مشهد هم جمع شد

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی با اشاره به جمع آوری بیلبوردهای تبلیغاتی صداقت آمریکایی از سطح شهر مشهد گفت: این بیلبوردها به صورت بی سر و صدا و ناگهانی از سطح شهر مشهد جمع‌آوری شد و در این رابطه نمایندگان مجلس نارضایتی خود را اعلام می‌کنند.

اینفوگرافیک: صداقت آمریکایی

برای مشاهده اینفوگرافی در سایز اصلی بر روی آن کلیک کنید.

نصب تابلوهای «صداقت آمریکایی» در مشهد +عکس

در آستانه ۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار و در پی افزایش نگرانی‌های مردمی از سیاست خارجی دولت در قبال استکبار موج جدیدی از فعالیت‌های ضد آمریکایی در کشور آغاز گردیده است. نصب تابلو‌های صداقت آمریکایی در مشهد و برخی دیگر از شهر ها در همین راستا می‌باشد.

واکنش توکلی‌ به جمع‌آوری‌ بیلبورد‌ها

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در واکنش به جمع‌آوری بیلبوردهای «صداقت آمریکایی» از سطح شهر تهران گفت: نصب این بیلبوردها برای این بود که لبخندهایی که زده می‌شود در جامعه ایجاد فریب نکند.

نصب بیلبوردهای ضدایرانی در 20 ایالت آمریکا+عکس

ما با این کارمان قصد داشتیم نفرت مردم آمریکا را نسبت به این مرد زیاد کنیم؛ خواستیم غیرت آنها را بیدار کنیم و بگوییم بیشتر از 75 مایل سرعت، رانندگی نکنید تا در مصرف نفت خام وارداتی از ایران و کشورهای مسلمان خاور نزدیک صرفه جویی شود.

تشکیک در «صداقت آمریکایی»‌ها در اولین اجتماع علمداران

اولین اجتماع علمداران به منظور اعلام مواضع در برابر برخی انحرافات و بی‌احترامی‌ها نسبت به ساحت مقدس امام خمینی(ره) و خانواده محترم شهدا شب گذشته برگزار شد. تشکیک در «صداقت آمریکایی»ها بخش دیگری از مباحث مطرح شده در این جلسه بود.

کلیپ: «صداقت آمریکایی»

کلیپ «صداقت آمریکایی» توسط سازمان هنری رسانه‌ای اوج منتشر شد.