قالیچه‌ای که قرار بود به صدام هدیه شود!

در تمام مدتی که خیره بر قاب خاطراتش است ثانیه به ثانیه تنش‌ها،بی قراری‌ها، فداکاری ها، وفاداری‌ها و عشق را می توانم از عمق نگاهش بخوانم. او علیرضا جابرصفار است. جانباز و آزاده و به حق گوشه ای از جنگ را در جسم و روح خود به یادگار دارد.

عاقبت همه نزدیکان صدام حسین چه شد؟

طارق عزیز آخرین بازمانده از مقامات بلند پایه حزب بعث عراق و از نزدیکترین یاران صدام حسین، پیش از اجرای حکمش به دلیل سکته قلبی درگذشت. اما سرگذشت دیگر نزدیکان صدام حسین چه شد؟

سرنوشت عزت الدوری مشخص می شود

در پی تکذیب خبر هلاکت عزت الدوری در جریان درگیری میان نیروهای عراقی و تروریست‌ها در استان صلاح الدین توسط حزب بعث عراق مقامات این کشور جسدی که گفته شده متعلق به عزت الدوری است را جهت انجام آزمایش دی ان ای به بغداد منتقل کردند.

«تام کاتن» سناتور جمهوری‌خواه تنظیم‌کننده نامه به ایران

تلاش برای آغاز جنگ با ایران/ فقط تغییر حکومت!

«سناتورهای تندروی آمریکایی، مانند نتانیاهو و دیگر جنگ طلبان اسرائیلی فقط به دنبال راه انداختن جنگ بوده و به کمتر از تغییر حکومت ایران رضایت نمی دهند.»

ساخت مستند جنایات وهابی‌ها در کربلا

مسئول مرکز اسلامی مطالعات استراتژیک کربلا با اعلام ساخت مستندی درباره جنایات وهابی‌ها در کربلا گفت: هم اکنون ۲۲۰ سال از حادثه ناگوار حمله وهابیت به عتبه حسینیه و عباسیه و شهادت ۵۰۰۰ شیعه مظلوم می‌گذرد.

همه پیش‌بینی‌های «بامزه» آقای نخست‌وزیر

در سال ۱۹۹۲، بنیامین نتانیاهو که عضو کنست (مجلس اسرائیل) بود مدعی شد که طی سه تا پنج سال، ایران به سلاح هسته‌ای دست می‌یابد و در سال ۱۹۹۳، در مقاله‌ای که در روزنامه عبری زبان یدیعوت آحارنوث نوشت، پیش‌بینی کرد که تا سال ۱۹۹۹ ایران به بمب هسته‌ای دست می‌یابد و توضیح داد که این بزرگ‌ترین خطر برای اسرائیل است.

انتخاب نام نوتلا در فرانسه ممنوع شد

دادگاهی در فرانسه انتخاب نام نوتلا را ممنوع کرد

چرایی شکل‌گیری داعش در عراق

گروه تروریستی داعش از ضعف‌های سیاسی و امنیتی موجود در عراق و نیز نفوذ گسترده ی حزب بعث در لایه‌های نظامی و اداری دولت، استفاده نموده و با ورود به جغرافیای سیاسی عراق بر آن است تا فشارهای نظامی و اقتصادی در سوریه و شکست‌های پیچیده خود در مناطق سوری را به‌وسیله راهبردهای جدیدی جبران سازد

ایران عامل ثبات در منطقه است

یک اندیشکده سوئدی طی یادداشتی نوشت: ایران خواهان برخورد غرب با خود به عنوان کشوری مستقل است و البته بهای ایستادگی‌اش را با تهدیدهای نظامی، تحریم‌ها و لفاظی‌های غرب و موارد دیگر پرداخت می‌کند.

کاهش قیمت نفت، جنگ عربستان با ایران و روسیه است

نشریه «فارین پالیسی» در گزارشی با موضوع پایین آمدن قیمت نفت در ماه‌های اخیر، وضعیت کنونی را اقدامی از سوی عربستان با هدف تضعیف ایران و روسیه دانسته است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.