پنج شنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۹

پخش ۱۰۰هزار دقیقه برنامه با موضوع هسته‌ای

براساس اعلام روابط عمومی رسانه ملی، از ابتدای امسال تا پایان تیرماه، بیش از ۱۰۰ هزار دقیقه برنامه با موضوع هسته‌ای از شبکه‌های مختلف صداوسیما پخش شده است

اقدام غیرقانونی ضرغامی در تبلیغات

در حالی که “شورا‌ی‌ عالی فضای مجازی” به عنوان مهم‌ترین نهاد سیاستگذار در فضای مجازی تاکنون مخالفت خود را با افزایش سرعت اینترنت و خدمات نسل سوم به دلیل تخلفات صورت گرفته اعلام کرده اما عزت‌الله ضرغامی به‌ عنوان رئیس رسانه ملی و یکی از اعضای شورای‌ عالی فضای مجازی در اقدامی قابل تامل مبادرت به بخش پرحجم تبلیغات اینترنت نسل سوم کرده است.

جمعه «اشنایدر به واشنگتن می‌رود»

«اشنایدر به واشنگتن می‌رود» روایتی عجیبی از مسائل پشت پرده سیاست‌های ایالات متحده و کاخ سفید و انتخابات در این کشور را مورد بررسی قرار می‌دهد. همچنین این فیلم پس از پخش با حضور دکتر احمدی نقد و بررسی خواهد شد.

«سمیه کردستان» به تلویزیون می‌آید

مستند «سمیه کردستان» روایت زندگی و مبارزات «شهیده ناهید فاتحی کرجو» در کردستان همزمان با هفته بسیج از یکی از شبکه‌های سیما پخش خواهد شد.

«راستش را بگو » از امشب

«راستش را بگو» به کارگردانی محمدرضا آهنج و تهیه‌کنندگی فاطمه ثمرقندی با موضوع تقابل و تعامل نسل قدیم و جدید روی آنتن شبکه اول سیما می‌رود.

پخش دو فیلم صهیونیستی از شبکه نمایش

در فیلم رستگاری در شاوشنگ، اندی دوفرین تمثیل حضرت موسی (ع) و قوم بنی‌اسرائیل در مصر است و رئیس زندان نیز نماد فرعون، که با خروج او از زندان مخالفت می‌کند. او یک زندانی تازه‌وارد به نام تامی را که شواهدی برای بیگناهی اندی ارائه کرده بود با قساوت تمام کشت تا وی را نزد خود نگه دارد.

«جیگر» باز هم در تلویزیون

ویژه برنامه «کلاه قرمزی ۹۱» که در آن شخصیت‌هایی همچون «کلاه قرمزی»، «آقای همساده‌»، «جیگر» و «آقای مجری» حضور دارند، از شبکه جام جم در حال پخش است.

ترجمه در علوم‌انسانی از «زاویه»‌ای دیگر

تهیه‌‌کننده مجله تلویزیونی «زاویه» گفت: برنامه امشب به ارزیابی نقش ترجمه در شکوفایی یا عدم رشد علوم انسانی در ایران می‌پردازد.

«کلاه پهلوی» از راديو پخش می‌شود

به دلیل اهمیت تاریخی سریال «کلاه پهلوی» و نیز استقبال زیاد مخاطبان رادیو نمایش این سریال زیبا در بخش رادیو فیلم برای پخش از رادیو نمایش آماده شده است.

«گذرگاه مرزی» در صدا و سیما

فیلم تلویزیونی «گذرگاه مرزی» روز پنجشنبه -۱۳ مهر- از شبکه یک پخش می‌شود.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.