کلیپ/ افشاگری نادر طالب زاده در مورد یک سانسور بزرگ در صدا و سیما

نادر طالب زاده برای اولین بار خبر داد:
از دوماه پیش صحبت درباره لوایح FATF در صدا و سیما ممنوع است!

تلاش ناکام رئیس صداوسیما برای ابقای معاونان بازنشسته

عبدالعلی علی‌عسگری رئیس سازمان صداوسیما با هدف اجرا نکردن قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان با برخی مقامات عالی‌رتبه کشور مکاتبه کرد.

تلاش برای بازگشت شجریان به صدا و سیما

در حالی که این روزها اخبار تازه‌ای از برگزاری کنسرت‌های شجریان با حمایت وزارت ارشاد به گوش می‌رسد، روزنامه شرق در خبری به نقل از تهیه ‌کننده برنامه موسیقی «دستان» از تلاش‌ها برای مطرح شدن دوباره شجریان در انظار خبر داد.

بوی کباب از صداوسیما می‌آید

حکایت آگهی بازرگانی صدا و سیما را ببین ، که با نشان دادن انواع خوراکی‌ها چه بلایی بر سر فقرای بدور از نعمت جامعه می‌آورد.

چرا بازیگر و ورزشکار؟!

عضو هیئت علمی دانشگاه تهران با تأکید بر اینکه رسانه ملی در ارائه الگوی صحیح به جوانان دچار گمراهی شده است، تصریح کرد: در شرایطی که ما الگوی اخلاق کم نداریم، نباید صرفاً ورزشکاران و بازیگران را الگو معرفی کرد.

تبلیغ تلویزیونی ثانیه‌ای چند؟

همواره بین مردم این سوال وجود داشته است که آگهی در تلویزیون چه هزینه‌ای دارد گاه ارقامی بین مردم شایع می‌شود که باورش سخت است.

خودکشی رسانه‌ای!

در چند سال آینده سهم ما از صداو سیمای جمهوری اسلامی، شبکه ای است که فقط دغدغه مندان خاصش را حفظ می کند و برای عموم مردم جذابیتی ندارد.

نامه حداد عادل به ضرغامی

غلامعلی حداد عادل رئیس فرهنگستان زبان و ادب فارسی با توجه کاربرد اصطلاحات بیگانه در صدا و سیما به عزت‌الله ضرغامی ریاست صدا و سیما نامه نوشت.

تذکر جدی به «کلاه پهلوی»

چندی پیش شورای نظارت ضمن انتقاد از نمایش عریان و قبح شکنانه مفاسد اخلاقی برخی شخصیت های حاضر در سریال کلاه پهلوی ، خواستار اصلاح این موارد شد .

نهمین شورای هماهنگی کتاب سیما برگزار شد

از مباحث مطرح شده در نهمین شورای هماهنگی کتاب سیما می‌توان به بررسی جدول پخش برنامه‌های اعلام شده توسط شبکه‌ها با موضوع کتاب وکتابخوانی، لزوم توجه بیشتر شبکه‌های سیما …

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.