رسانه ملی و فدراسيون فوتبال به توافق رسیدند

صدا و سيما و فدراسيون فوتبال در آستانه مسابقات ليگ برتر، تفاهمنامه پرداخت حق پخش مسابقات تلويزيونی فوتبال را امضا كردند.

آقای ضرغامی نماینده کدام تفکرید؟ ارزش‌ها یا شبه روشنفکران

آقای کارگردان هم با پررویی تمام در برنامه هفت حاضر می‌شوند و علاوه بر تکرار حرف‌های قبلی در نقد «دستور دادن آقای روحانی به فیلمسازی امیدوارکننده» از جمله دیگر آقای روحانی با وقاحت تمام دفاع می‌کند و تاکید می‌کنند هنرمند ارزشی و غیرارزشی نداریم. آقای گبرلو هم مانند همیشه فقط برنامه را اداره می‌کند.

رعايت شرع در سينما هنر ايرانی ‌هاست

اما تلاش برای خودنمایی در میان جمع هنری! گاه کار را را به جایی فراتر می رساند. برخی اخبار رسیده از مشاهدات عینی در این زمینه حکایت از آن دارد که که برخی هنر پیشه های زن، بدون هرگونه محدودیتی در پشت صحنه بدون حجاب حضور دارند و برخی دیگر به محض خروج از کشور در اولین اقدام، کشف حجاب کرده تا شاید به این وسیله زمینه حضور خود را در هالیوود فراهم آورند.

برگزیدگان جشنواره رادیویی طنز و تبسم اعلام می‌شود

قریب به 25 سال است که در عرصه طنز کار می‌کنم. در طول این سال‌ها دشواری‌های زیادی را پشت سر گذاشتیم. برنامه “صبح جمعه با شما” سال 1364 شروع شد. این برنامه نخستین برنامه طنز تفریحی رادیو بود. در طول این سال‌ها که در کنار هنرمندان کار کردم همیشه این تصور را داشتم که آن قدر باید و شاید به دست اندرکارانی که در مقوله طنز کار می‌کنند، مورد قدردانی قرار نگرفتند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.