روستاییان به جنبش عدالتخواه می پیوندند/دانشگاه‌ها عقب مانده هستند

ابراهیم فیاض، استاد دانشگاه تهران پیش بینی کرد که جنبش عدالتخواهی در کشور اوج می گیرد و روستاییان نیز به این جنبش می پیوندند.

می‌خواهند جمهوری اسلامی را استحاله کنند

در چارچوب اهداف جنگ نرمِ دشمن، باقی ماندن نام «جمهوری اسلامی» و حتی حضور یک معمم در رأس آن مهم نیست، مهم آن است که ایران تأمین کننده اهداف امریکا، صهیونیسم و شبکه قدرت جهانی باشد.

ابوترابی: منتقدین برجام در صدا و سیما بایکوت شده‌اند

محمود نبویان عنوان کرد: اتفاقا صدا و سیما براساس فشاری که از ناحیه دولت به آن وارد می‌شود اجازه صحبت کردن با ما در خصوص برجام را ندارد، شخصا از آن‌ها خواستم زمانی در اختیار ما قرار دهند تا در این باره صحبت کنیم. به نظر می‌رسد ما خط قرمز صدا و سیما هستیم.

چرا سخنان جلیلی درباره برجام از سیما پخش نمی‌شود؟

در جریان جلسه دوم کمیسیون برجام مجلس نیز دکتر جلیلی نسبت به پخش اظهاراتش در رسانه ملی تاکید کرده و امید است تا صدا و سیما با این کار، شایبه هر گونه اقدام تبعیض آمیز میان تیم سابق و فعلی مذاکره کننده هسته ای را از بین برده و قضاوت نهایی درباره عملکرد آنها را به افکار عمومی واگذار کند.

دستِ خالی رسانه ملی برای نسل جدید

در حالی که صدا و سیما فراگیرترین و تاثیرگذارترین رسانه در کشورمان است ولی به نظر می‌رسد ظرفیت‌های این رسانه به درستی در خدمت تربیت نسل جدید قرار نگرفته و رسانه ملی نیازمند بازنگری در این حوزه است.

آرشیو صداوسیما ۲۰۰ هزار حلقه نگاتیو دارد

مدیرکل آرشیو صداوسیما درباره وضعیت آرشیو عظیم رسانه ملی توضیح داد و اعلام کرد شبکه مستند اولین میزبان آثار ارتقا یافته و با کیفیت خواهد بود

ساداتی: چهره‌ام به‌ایفای نقش «لیلا» کمک‌کرد

معتقدم هیچ بازیگری به طور صد در صد به نقشی که می‌خواهد آن را بازی کند،‌نزدیک نیست، اما در خلال کار مشابهت‌هایی بین بازیگر و کاراکتر آنهم به طور لحظه‌ای بوجود می‌آید و البته ممکن هم هست این تشابه در برخی شرایط به تفاوت بدل شود.

یادگیری انگلیسی مهم تر از روخوانی قرآن!

حافظ قرآن کریم با اشاره به دلایل عدم نهادینه نشدن فرهنگ قرآنی، گفت: نه تنها شبکه قرآن بلکه سایر شبکه‌های صداوسیما به امر حفظ کم‌توجه هستند و همین امر موجب شده خانواده‌ها به یادگیری زبان‌های خارجی بیش از روان‌خوانی قرآن اهمیت دهند.

فرصت نقد برجام در رسانه ملی محقق نشده است

همان طور که مستحضرید، با وجود گذشت یک ماه از پایان مذاکرات هسته‌ای ایران و 5+1 و انتشار متن «برجام»که تاثیر قابل ملاحظه در سرنوشت کشور دارد و نیز علی رغم وجود نگرانی های فراوان کارشناسان پیرامون توافق ،هنوز فرصت بررسی و تحلیل کارشناسانه در خور اهمیت موضوع در فضای رسانه ملی محقق نشده و چه بسا منجر به رد یا قبول توافق بدون مطالعه و بررسی لازم گردد.

صدا و سیما فقط برای تهران نیست

مدیر مجتمع فرهنگی شهدای سرچشمه گفت: مسئولیت تلویزیون نسبت به مخاطب عام را در «پایتخت» بیشتر می‌بینیم

اخرین اخبار
پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.